صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳۰ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اولین تصاویر «رمبو ۵» منتشر شد

اولین تصاویر «رمبو ۵» منتشر شد

سیلوستر استالونه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از شروع فلمبرداری «رمبو ۵» خبر داد.
به نقل از اسلش فلم، سه شنبه شب دوم نوامبر سیلوستر استالونه با انتشار ۲ عکس، از آغاز فلمبرداری «رمبو ۵» خبر داد؛ عکس هایی که شگفتی بسیاری از طرفداران رمبو را به همراه داشت.
این عکس ها رمبو را در حالی نشان میدهد که لباسهای کابویی به تن دارد و این تصویر دورترین تصویری است که طرفدارانش از او در ذهن دارند. البته اگر توالی داستان فلم قبلی مدنظر باشد این پوشش منطقی به نظر میرسد زیرا در قسمت چهارم این مجموعه یعنی «جان رمبو» (۲۰۰۸)، رمبو پس از ماجراهای خونینی که در برمه از سر میگذراند به آمریکا و مزرعه پدرش در آریزونا بازمیگردد پس حالا میتوان گفت که رمبو تصمیم گرفته در مزرعه بماند و سبک زندگی کابوی ها را در پیش بگیرد.
آخرین خبرها و شنیده ها حاکی از این است که در این قسمت، رمبو که از اختلال استرسی ناشی از آسیب روانی رنج میبرد بعد از دزدیده شدن فرزند دوستش به جنگ با کارتل مکزیکی مواد مخدر میرود.
خرداد ماه گذشته بود که سیلوستر استالونه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از اکران این فلم به کارگردانی آدریان گرونبرگ در پاییز ۲۰۱۹ خبر داد اما طرفداران استالونه میتوانند قبل از اکران «رمبو ۵» او را در قالب شخصیت نامآشنای راکی بالبوا در «کرید ۲» ببینند.
این فلم ۲۱ نومبر (۳۰ عقرب) سال جاری روی پرده میرود.