صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳۰ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم سینمایی در دنیای سحر و جادو» صدرنشین باکس آفیس شد

فلم سینمایی در دنیای سحر و جادو»  صدرنشین باکس آفیس شد

فلم سینمایی ‹در دنیای سحر و جادو› به کارگردانی ‹الی روث› در اولین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی با فروشی معادل ۲۶.۹ میلیون دالر صدرنشین باکس آفیس شد.
جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلام صدرنشینی فلم سینمایی «در دنیای سحر و جادو» به کارگردانی «الی روث» در اولین هفته از اکران بین المللی این اثر منتشر شد.
در دنیای سحر و جادو
فلم سینمایی «در دنیای سحر و جادو» به کارگردانی «الی روث» در اولین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی با فروشی معادل ۲۶.۹ میلیون دالر صدرنشین باکس آفیس شد.
این فلم در ژانر فانتزی و تخیلی ساخته شده است. داستان این فلم سینمایی روایتگر زندگی عجیب و رویایی در خانهای قدیمی و چنگلی است که توسط کمپانی قرن بیست یک ساخته شده است. یک پسر یتیم به عموی جادوگرش کمک میکند تا ساعتی را بیابد که میتواند سرنوشت دنیا را تغییر دهد.
«جیک بلیک»، «کیت بلانشت»، «کایل مک کالگن»، «لورنزو ایزو»، «سانی سالجیک»، «اوون واکارو»، «کولن کمپ»، «پرلا میدلتون»، «چارلی گرین»، «الی بکمن» و «ترینیتی بیلز» از جمله بازیگری هستند که در فلم «خانهای با ساعت های روی دیوار» به ایفای نقش پرداخته اند.
پسر بچهای کوچک به خانه عمه خود میرود و در آنجا متوجه میشود که عمهاش یک جادوگر بوده و خانه وی بسیار عجیب غریب است. خانه عمه مملو از ساعتهای عجیب و غریبی است که زمان را دستکار میکنند. «الی روث» کارگردانی فلمهایی چون «مسافرخانه» و «جهنم سبز» را در کارنامه کاری خود دارد. «جیم کری» نیز که بیشتر برای بازیهای درخشان خود در فلمهای کمدی شناخته میشود، آخرین بار در قسمت دوم فلم «احمق و احمقتر» ظاهر شده است.