صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۷ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

۲۰ هنرپیشه زن ثروتمند جهان معرفی شدند

 ۲۰ هنرپیشه زن ثروتمند جهان  معرفی شدند

Go Banking Rates نام ۲۰ بازیگر ثروتمند زن هالیوود را اعلام کرده است که در آن نام جنیفر لارنس، جنیفر آنیستون، آنجلیا جولی و نیکول کیدمن نیز دیده میشود.
Go Banking Rates   در گزارش از ۲۰ بازیگر زن ثروتمند جهان رونمایی کرده است. ثروت این بازیگران عموماً ترکیبی از مهارتهای بازیگری، کارآفرینی و اقبال خانوادگی است که این زنان مؤثر را به سوی موفقیت رهنمون کرده است.
در صدر این فهرست نام دینا مریل با ۵ میلیارد دالر ثروت قرار دارد. این فعال اجتماعی لقب ثروتمندترین بازیگر تمام ادوار تاریخ را به خود اختصاص داده است.
جامی گرتز با ۲میلیارد دالر نفر دوم این فهرست بلند و بالاست. این بازیگر بخش مهمی از ثروتش را مدیون ازدواج با تونی رسلر، یکی از مؤسسان Ares Management است.
دوقلوهای مری کیت و اشلی اولسن با ۴۰۰ میلیون دالر نیز محصول جهان تلویزیون هستند. این دو خواهر بخش مهمی از فعالیتشان در حوزه طراحی مد و همکاری با طراحی کفش برای Superga است.
جسیکا آلبا با ۳۵۰ میلیون دالر ثروت علاوه بر بازیگری در حوزه تجارت با شرکت The Honest موفق به ثبت یک میلیارد دالر فروش محصول در آغاز شده است. برند این بازیگر بر محصولات مؤثر و امن برای خانوادهها تمرکز کرده است.
ویکتوریا پرینسیپال با درآمد ۲۵۰ میلیون دالری از چهرههای محبوب تلویزیونی است که هیچگاه علاقهای به بازیگری نشان نداده است. بخشی از ثروت این مجری تلویزیونی معطوب به فعالیتهایش در حوزه کلینیک پوست است که برای اون یک میلیارد دالر آورده داشته است.
جنیفر آنیستون، ستاره سابق سریال Friends که با دستمزد یک میلیون دالری برای هر قسمت رکوردشکنی کرده بود، با ۲۲۰میلیون دالر از ثروتمندان حرفه خود به حساب میآید.
ساندرا بولاک دیگر برنده اسکار است که با ۲۰۰ میلیون دالر ثروت به یکی از ثروتمندان هالیوود بدل شده است.
جولیا لوییس دریفوس، بازیگر کمدی تلویزیون است که با آثار چون Elaine Benes و Saturday Night Live به شهرت رسیده است ثروتی ۲۰۰ میلیون دالاری دارد تا نامش در میان پردرآمدهای اجرا در تلویزیون قرار گیرد.
جین فوندا، دانشآموخته مکتب لی استراسبرگ و برنده جایزه اسکار در سن هفتاد سالگی یکی از ثروتمندترین مشاهیر هالیوود است. این بازیگر ثروتی ۲۰۰میلیون در اختیار دارد.
جولیا رابرتز، برنده جایز اسکار که رکورد دستمزد ۲۰ میلیون دالری برای خود به ثبت رسانده است، ثروتی برابر با ۱۹۰ میلیون دالر دارد.
مایلی سایروس چهره جنجالی صنعت سرگرمی آمریکا درآمدی ۱۶۰ میلیون دالری دارد.
آنجلیا جولی با ۱۶۰ میلیون دالر بخش مهمی از ثروت خود را مدیون بازی در فلمهای موفق در سطح جهانی است. او که برای فعالیتهای بشردوستانهاش شناخته میشود، این روزها فعالیتش معطوف پناهجویان کامبوج، دارفور و اردن است.
دمی مور با ۱۵۰میلیون دالر ثروت که پس از ازدواجش با اشتون کوچر بنیاد «دمی و اشتون» را راهاندازی کرده است. هدف از این بنیاد کمک به آموزش کودکان و مبارزه علیه بردهداری کودکان است. با اینکه ازدواج این دو بازیگر پایدار نبوده است؛ اما این بنیاد به فعالیت خود ادامه میدهد.
کامرون دیاز با ۱۴۰میلیون دالر دیگر بازیگر ثروتمند هالیوود در این فهرست است.
سوفیا ورگارا با ۱۴۰ میلیون دالر ثروت مکشوف یک عکاس در کلمبیاست. بازی در سریال «Modern Family » برایش نامزدی امی را به ارمغان آورد و همچنین بالاترین دسمتزد به یک بازیگر برای بازی در یک سریال.
چارلیز ترون با ۱۳۰میلیون دالر ثروت یکی دیگر از بازیگران ثروتمند برنده اسکار است.
نیکول کیدمن با ۱۳۰میلیون دالر ثروت دیگر بازیگر فهرست است. او که کار خود را با فلم «سکوت قبرستانی» آغاز کرده بود در طی این سالها به یکی از شاخصترین بازیگران هالیوود بدل شده است.
درو بریمور با ۱۲۵ میلیون دیگر بازیگر ثروتمند این فهرست است. ورای بازیگری بریمور مالک یک شرکت تولیدی با عنوان Flower Films است که تولیدی چند فلم سودآور از کارگردان تازهکار را برعهده داشته است.
جنیفر لارنس با ۱۲۰میلیون ثروت خالص دیده میشود. لارنس در لیست مجله فوربس نیز طی دو سال گذشته در صد بالاترین دستمزد بازیگری قرار داشته است. فروش فلمهای او به طور ناخالص ۵.۵میلیارد دالر درآمد داشته است تا به یکی از مؤثرترین شخصیتهای جهان بدل شود.
امی ایروینگ با ثروت خالص ۱۲۰میلیون دالری نفر دوم این فهرست است. این بازیگر تئاتر کنسرواتوار آمریکا و آکادمی هنرهای دراماتیک و موسیقی لندن حرفه خود را در تئاتر آغاز کرد. اولین حضور تئاتریش در یک نمایش آفبرادوی در سن ۱۷ سالگی بود تا مسیرش به سوی ستاره تئاتر شدن باز شود. برای فلمدوستان ایروینگ با فلم «کری» شناخته میشود. او همسر سابق استیون اسپیلرگ است.