صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳۱ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

یک همکاری دیگر بین بن افلک و مت دیمون رقم می‌خورد

یک همکاری دیگر بین بن افلک و مت دیمون رقم می‌خورد

بن افلک و مت دیمون با همکاری هم فلمی درباره تقلبی که در مک دونالد روی داد، میسازند. کمپانی فاکس قصد دارد ماجرایی از بازی مونوپولی مک دونالد را در قالب فلمی با کارگردانی بن افلک و بازی مت دیمون جلوی دوربین ببرد. این استودیو موفق شد تا حقوق یک داستان واقعی جنایی نوشته جف مایش را به دست بیاورد. این مطلب به تازگی در «دیلی بیست» منتشر شده بود و درباره جزییات این ماجراست که چطور یک پلیس سابق به نام جرومی پل جیکوبسون در بازی مونوپولی مک دونالد در سال ۲۰۰۱ کلک زد و از این طریق میلیونها دالر بلند کرد. دیمون و افلک در کمپانی پرلاستریت خود این فلم را تولید میکنند. تیم نویسندگی «ددپول» متشکل از پل ورنیک و رت ریِس نیز برای نوشتن فلمنامهاین فلم استخدام شدهاند.
این ماجرا از آنجا شروع میشود که مردی به نام مایکل هوور ادعا کرد یک میلیون دالر جایزه بزرگ مونوپولی مک دونالد را به دست آورده است و یک گروه فلمبرداری به خانه او در رودآیلند اعزام میشوند تا از وی و موفقیتش فلمبرداری کنند اما آنها به تدریج متوجه تقلب او میشوند. در واقع دو تکنسین پشت دوربین از سوی مک دونالد برای ضبط موفقیت وی اعزام نشده بودند بلکه آنها مأموران افبیآی بودند که به موفقیت وی مشکوک بودند و در نهایت متوجه شدند وی بخشی از یک کلاهبرداری خیلی بزرگتر است که جیکوبسون در راس آن است. افلک اکنون در حال بازی در فلم تریلر سیاسی «آخرین چیزی که او میخواست» است که دی ریِس آن را کارگردانی میکند.
دیمون نیز در نقش یک طراح اتومبیل به نام کارول شلبی در فلم «فورد در برابر فراری» برای کمپانی فاکس در حال بازی کردن است.
بازی مونوپولی یک بازی طولانی مدت است که از سوی رستورانهای مک دونالد برای تشویق مشتریانش ایجاد شد و آنها با تکمیل کردن قطعات این بازی شانس بردن یک میلیون دالر را به دست میآورند.