صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آمیتاب باچان: هیچی از فلم «انتقام جویان» نفهمیدم

آمیتاب باچان: هیچی از فلم «انتقام جویان» نفهمیدم

بازیگر سرشناس سینمای هند گفت با تماشای فلم «انتقامجویان» هیچی از این فلم نفهمیده است.
به نقل از تایم آف ایندیا، آمیتاب باچان گفت یک کلمه هم از تماشای فلم جدید انتقامجویان با عنوان «انتقامجویان: جنگ بینهایت» درک نکرده است.
این اظهارنظر با نظرات مختلف هواداران این فلم روبه رو شده است.
بازیگر سرشناس بالیوود گفته است باور ندارد که دیواری بین او و فالوئرهایش در رسانههای اجتماعی وجود داشته باشد و به همین دلیل آنچه را حس میکند و به آن باور دارد با آنها در میان میگذارد. به همین دلیل هم وقتی وی سرانجام تصمیم گرفت تا به تماشای فلم ابرقهرمانی هالیوودی بنشیند، واکنشش را بدون هیچ فیلتری با طرفدارانش در میان گذاشت و در توییتر نوشت: «آقا، حس بد نداشته باش. به تماشای فلم «انتقام جویان» رفتم اما اصلا نفهمیدم چه اتفاقی در فلم میافتد.» او بعد هم چندین اموجی به توییتش اضافه کرد تا نظرش را کاملتر کند.
این نظر به زودی با واکنش طرفداران «انتقام جویان» روبه رو شد و آنها تصمیم گرفتند تا به بازیگر بزرگ آموزش بدهند. در حالی که برخی به وی گفتند بهتر است اول فلمهای دیگر جهان داستانی مارول را ببیند تا بتواند این فلم را درک کند، برخی هم گفتند نوه او حتما درک بهتری از فلم خواهد داشت و میتواند به وی کمک کند.
«انتقام جویان: جنگ بی نهایت» با اقبال زیادی در گیشهها روبه رو شده و سریع تر از هر فلم دیگری از مرز یک میلیارد دالر عبور کرده است.