صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بردلی کوپر در نقش آهنگساز مشهور

بردلی کوپر در نقش آهنگساز مشهور

بردلی کوپر در یک فلم جدید هم در نقش لئونارد برنشتاین ظاهر میشود و هم فلم را کارگردانی میکند.
بردلی کوپر که با کارگردانی فلم «ستاره ای متولد شده» برای اولین بار روی صندلی کارگردانی نشست، برای بار دیگر پشت دوربین یک فلم قرار میگیرد. البته وی بازیگر نقش اصلی همین فلم نیز خواهد بود که با عنوان «برنشتاین» درباره زندگینامه لئونارد برنشتاین آهنگساز مشهور ساخته میشود.
این فلم بر مبنای فلمنامه ای به قلم جاش سینگر و کوپر ساخته میشود و استیون اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی از تهیه کنندگان آن خواهند بود.
کمپنی پارامونت و آمبلین انترتینمنت سرمایه گذار فلم هستند و حقوق استفاده از موسیقی و داستان زندگی برنشتاین را از بنیاد وی خریداری کردهاند.
این فلم دومین فلمی است که در روزهای اخیر اعلام شد بر مبنای زندگی برنشتاین ساخته میشود. هفته پیش نیز اعلام شد جیک جیلنهال در فلمی با عنوان «آمریکایی» در نقش برنشتاین بازی میکند. این فلم را کری فوکوناگا کارگردانی میکند و خود وی با همکاری جیلنهال از تهیه کنندگان آن خواهد بود.
برنشتاین در ۲۵ سالگی به ارکستر فیلارمونیک نیویورک پیوست و از آن زمان در مسیر شهرت گام نهاد. وی نویسنده موسیقی فلم مشهور «داستان وست ساید» بود. هنوز مشخص نیست هر یک از این ۲ فلم از چه زاویه ای به زندگی این آهنگساز میپردازند.
کوپر در حال طی کردن مراحل پس از تولید نخستین فلمی است که کارگردانی کرده و در آن با لیدی گاگا هم بازی شده است. این فلم اکتبر پیش روی اکران میشود.