صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۹ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

داوران کن ۲۰۱۸ برابر دوربین عکاسان رفتند

داوران کن ۲۰۱۸ برابر دوربین عکاسان رفتند

اعضای گروه داوری بخش رسمی جشنواره فلم کن ۲۰۱۸ برابر دوربین عکاسان حاضر شدند تا آغازگر برنامه های یک جشنواره ۱۲ روزه باشند.
به نقل از سایت جشنواره فلم کن، دقایقی پیش اعضای گروه داوری ۹ نفره بخش رسمی جشنواره فلم کن ۲۰۱۸ در برابر عکاسان حاضر شدند تا اعلام کنند به زودی کار خود را شروع میکنند.
اعضای داوران در دو گروه شامل ۴ عضو زن با همراهی کیت بلانشت به عنوان رییس هیأت داوران و ۴ داور مرد همراه کیت بلانشت در برابر دوربین ها ایستادند.
هیأت داوران بخش رقابت اصلی جشنواره کن که به ریاست کیت بلانشت برگزار میشود شامل ۵ داور زن و ۴ داور مرد است که از ۷ ملیت و ۵ کشور به این فهرست راهیافتهاند.
در کنار کیت بلانشت بازیگر و تهیه کننده استرالیایی، امسال چنگ چن بازیگر چینی، ایوا دوورنی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی، رابرت گدیگیون کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فرانسوی، خدجا نین ترانهسرا، آهنگساز و خواننده بروندیایی، لئا سیدوکس بازیگر فرانسوی، کریستن استوارت بازیگر آمریکایی، دنیس ولینوو نویسنده و کارگردان کانادایی و آندری زویاگینتسف نویسنده و کارگردان روسی به داوری بخش رقابتی میپردازند.
در حالی که مراسم افتتاحیه جشنواره از ساعت ١٩:١٥ به وقت محلی آغاز میشود، فلم «همه میدانند» ساخته اصغر فرهادی فلم افتتاحیه جشنواره خواهد بود. این فلم امشب ساعت ٢٠:٣٠ در سالن گراند لومیر به نمایش در میآید و فردا چهارشنبه ساعت ٨:٣٠ صبح و ١٣ در گراند لومیر نمایش دوباره خواهد داشت.
سایت کن در معرفی فلم نوشته است: اصغر فرهادی کارگردان ایرانی از سه بازیگر اصلی برای ساخت این فلم بهره گرفته است. در این فلم در عین حال خاویر باردم و پنه لوپه کروز برای ششمین بار در کنار هم بازی میکنند.
در این فلم ریکاردو دارین در نقش همسری ظاهر شده که با همسرش با بازی پنه لوپه کروز و فرزندانشان از بوینوس آیرس به دهکده ای در اسپانیا میآیند تا در مراسم عروسی خواهرش شرکت کنند.