صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«تام کروز» هم تمشک گرفت!

«تام کروز» هم تمشک گرفت!

به نقل از واشنگتنتایمز، مراسم اسکار یکشنبهشب برگزار خواهد شد و بزرگترین ستارگان هالیوود مفتخر به دریافت معتبرترین جوایز این صنعت میشوند. با این حال سمت دیگر شهر، جوایزی که کسی مایل به دریافت آن نیست به فلمها و ستارگان ناموفق سال اعطا میشود که این اتفاق، امروز افتاده است.
برندگان تمشک طلایی ۲۰۱۸ اعلام شدند و «فلم ایموجی» The Emoji Movie به عنوان بدترین فلم سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.
 «فلم ایموجی» تبدیل به اولین انیمیشنی شد که در این ۳۸ سال برگزاری مراسم تمشک طلایی موفق به کسب این «بیافتخاری» شده و عنوان بدترین فلم سال را کسب کرده است.
 این انیمیشن سرشار از صداپیشگان و ستارگان درخشانی چون جیمز کوردن James Corden ،  تی جِی میلر T.J. Miller ،  آنا فاریس Anna Faris و… موفق به شکست فلمهای دیگری که در این بخش نامزد بودند شد. دیگر نامزدها «مومیایی» The Mummy ، «پنجاه سایه تاریکتر» Fifty Shades Darker ، «تبدیلشوندگان: آخرین شوالیه» Transformers: The Last Knight و «گارد ساحلی» Baywatch بودند.
«فلم ایموجی» همچنین موفق به کسب سه جایزه دیگر شد؛ از جمله بدترین کارگردانی، بدترین ترکیب دوتایی در یک صحنه و بدترین فلمنامه.
 در همین حال تام کروز Tom Cruise اولین تمشک طلایی تکی خود را بهعنوان بدترین بازیگر نقش اول در فلم «مومیایی» کسب کرد. او پیشتر به همراه «برد پیت» یک تمشک طلایی برای فلم «مصاحبه با خوناشام» دریافت کرده بود. تایلر پری Tyler Perry هم بهعنوان بدترین بازیگر زن نقش اول در فلم «بو ۲ یک هالووین مِدِآ» Boo ۲! A Medea Halloween انتخاب شد.