صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۷ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دنیل کریگ موتر جیمز باند را به نفع دانش‌آموزان بی‌پول می فروشد

دنیل کریگ موتر جیمز باند را به نفع دانش‌آموزان بی‌پول می فروشد

بازیگر نقش جیمز باند موتر باند خودش را برای فروش در حراجی ارایه میکند. 
به نقل از رویترز، جیمز باند قصد دارد استون مارتین خودش را در کریستیز زیر چکش حراج ببرد.
دنیل کریگ ایفاگر نقش جاسوس بریتانیایی که به عنوان مامور ۰۰۷ شناخته میشود، موتر استون مارتین استثناییای را که برای وی ساخته شده برای خیریه حراج میکند.
حراجی کریستیز اعلام کرد این موتر را که چهار سال پیش به صورت اختصاصی برای دنیل کریگ ساخته شده، در ماه اپریل زیر چکش حراج میبرد.
دنیل کریگ که در چهار فلم اخیر جیمز باند در نقش این شخصیت بازی کرده، سال ۲۰۱۴ موتر شخصیاش را که استون مارتینی است که تنها ۱۰۰ دستگاه از آن تولید شده، خرید. این موتر یکی از ۱۰۰ موتری است که برای گرامیداشت صد سالگی این موتر ساخته شد. موتر کریگ طبیعی است که شماره ۰۰۷ این مجموعه باشد.
بکی مکگوایر مدیر کریستیز گفت آنچه این بازیگر به شخصیت باند اضافه کرد واقعا از سوی کمپانی و طرفداران بسیار زیاد این شخصیت، مورد احترام فراوان است.
رنگ این موتر آبی نیمه شب است و داخل آن با چرم آبی تیره تزیین شده و این رنگ به آن دلیل انتخاب شده که کریگ همیشه لباسهای تیره رنگ را انتخاب میکند.
درآمد حاصل از فروش این موتر به خیریهای در نیویورک اهدا میشود که به دانشآموزان جوامع محروم کمک میکند تا وارد کالج شوند و به اهدافشان برسند. کریگ و همسرش راشل وایز بازیگر، هر دو از اعضای هیات مدیره این سازمان هستند.
ارزش این موتر ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار دالر برآورد شده و قرار است در نمایشگاه کریستیز در لسآنجلس که از ۲۷ فبروری تا ۳ مارچ برگزار میشود، در معرض دید عموم قرار بگیرد. این موتر بعد به نیویورک منتقل میشود و ۲۰ اپریل در حراجی کریستیز از شاهکارهای هنری دکوراسیون که با عنوان فروش استثنایی از آن یاد میشود، زیر چکش حراج می رود.
سال پیش کریگ اعلام کرد تنها یک بار دیگر در نقش جیمز باند ظاهر میشود. این فلم ۸ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای آمریکا اکران میشود.