صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلاناگان برای ساخت ادامه «درخشش» انتخاب شد

 فلاناگان برای ساخت ادامه «درخشش» انتخاب شد

کمپاني برادران وارنر اعلام کرد قصد دارد رمان دلهرهآور استيون کينگ را که سال 2013 منتشر شده در ادامه «درخشش» که بر مبناي رماني به همين نام از استيون کينگ ساخته شد، جلوي دوربين ببرد.
به نقل از ورايتي، «دکتر اسليپ» يا «دکتر خواب» عنوان ادامهاي است که استيون کينگ بر رمان «درخشش» نوشته و حالا قرار است اين ادامه نيز به فلم بدل شود.
کمپاني وارنر برادرز اعلام کرد قصد دارد رمان دلهرهآور استيون کينگ را که سال 2013 منتشر شده در ادامه «درخشش» فلم به يادماندني که بر مبناي رماني به همين نام از استيون کينگ ساخته شد، جلوي دوربين ببرد.
اين استوديو مايک فلاناگان سازنده «اوکولوس» را براي بازنويسي فلمنامهاي که آکيوا گلدزمن پيشتر نوشته بود، انتخاب کرده است.
«دکتر اسليپ» با تمرکز بر دني تورنس که شخصيت پسر بچه فلم «درخشش» است نوشته شده است. او همه دلهرههايش را از آنچه در هتل «اورلوک» داشت، با خود به دوران بزرگسالياش آورده است.
«درخشش» با بازي جک نيکلسون و شلي دووال، دني لويد و اسکاتمن کروترز در دهه 1980 ساخته شد. در آن فلم نيکلسون در نقش جک تورنس بازي کرد؛ نويسندهاي که مراقبت از هتل را در زمستان کلرادو ميپذيرد تا بتواند کتابش را بنويسد. دووال نيز در نقش همسر وي بازي کرده بود و لويد در نقش پسر آنها دني ظاهر شده بود.
فلاناگان با همکاري ميسي که تهيه کننده اين فلم است، رمان «بازي جرالد» نوشته کينگ را براي نتفليکس ساخته بود. کارلو گوآگينو بازيگر اين فلم بود. آنها اکنون در حال ساخت سريال «خانه جن زده تپه» براي نتفليکس هستند.
وارنر براردز به تازگي با اکران فلم «آن» با اقتباس از رماني از کينگ سود قابل توجهي کرد و بيش از 700 ميليون دالر در سطح جهان فروش کرد. اين فلم با بودجه 35 ميليون دالري ساخته شده بود. اين استوديو اعلام کرده ادامه اين فلم را سپتمبر 2019 راهي سينماها ميکند.