صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کمدی پرطرفدار «ویپ» به تعویق افتاد

کمدی پرطرفدار   «ویپ» به تعویق افتاد

ساخت فصل هفتم و نهایی سریال کمدی «ویپ» که بارها برنده جایزه امی شده به دلیل مراحل درمان بازیگر اصلی اثر به تعویق افتاد و پخش آن تا سال ۲۰۱۹ ممکن نیست.
به نقل از هالیوود ریپورتر، ساخت فصل هفتم و نهایی سریال کمدی «ویپ» که بارها برنده جایزه امی شده به دلیل مراحل درمان بیماری سرطان جولیا-لوییس دریفوس بازیگر اصلی اثر به تعویق افتاد.
به این منظور تابستان آینده و در ماه اگست ساخت فصل جدید شروع میشود تا زمان کافی برای بهبودی جولیا لوییس-دریفوس وجود داشته باشد.
گفته شده این بازیگر که اوایل پاییز اعلام کرد به بیماری سرطان سینه مبتلا شده، اکنون در حال انجام مراحل شیمیتراپی است و تا آن زمان مراحل درمان خود را انجام خواهد داد. به این ترتیب انتظار نمیرود این سریال تا پیش از سال ۲۰۱۹ روی آنتن برود.
جولیا لوییز دریفوس، ۵۶ ساله از ستارگان سرشناس هالیوود است که بعد از بازی در سریال کمدی «ساینفلد» به شهرت رسید و پس از آن در چندین فلم بلند بازی کرد.
ماه سپتمبر وی اعلام کرد مبتلا به سرطان شده و این یک روز پس از آن بود که او ششمین جایزه امی خود را برای بازی در نقش اصلی در سریال کمدی «ویپ»، دریافت کرد.
این بازیگر که ستاره سریال تلویزیونی «معاون رییس جمهور» است در توییتر خود اعلام کرد مبتلا به سرطان سینه است. وی نوشت: یک نفر از هر ۸ زن مبتلا به سرطان سینه میشود. امروز من آن یکی هستم.
وی ضمن این که نوشت یک بیمه عالی از طرف اتحادیه بازیگران دارد، افزود: همه زنان اینقدر خوش شانس نیستند. پس بیایید با انواع سرطان بجنگیم و پوشش بیمه درمانی برای همگان را به یک واقعیت تبدیل کنیم.
اتحادیه بازیگران آمریکایی اعضای خود را بر اساس امتیازی که دریافت میکند بیمه میکند. دریفوس ۶ سال پیاپی برای ایفای نقش در سریال «ویپ» در مراسم اعطای جوایز امی، جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن را در بخش کمدی گرفت.