صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سیلوستر استالونه «کرید 2» را تهیه و کارگردانی می‌کند

 سیلوستر استالونه «کرید 2» را تهیه و کارگردانی می‌کند

سیلوستر استالونه با انتشار تصویری جدید در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده خودش کارگردانی و تهیهکنندگی «کرید 2» را بر عهده دارد. این پروژه سینمایی دنبالهای است بر درام ورزشی 2015 که به کارگردانی رایان کوگلر و با بازی استالونه و مایکل بی جردن روی پرده رفت. ستاره 71 ساله که با نقشآفرینی تاثیرگذارش «راکی بالبوا» را به یکی از شخصیتهای ماندگار ژانر ورزشی مبدل ساخته، این بار هم بازی در نقش قدیمیاش را تکرار میکند.
روز گذشته، استالونه تصویری از خودش و جردن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «بیصبرانه منتظرم سال آینده از راه برسد تا «کرید 2» را با بازی مایکل بی جردن بازیگر فوقالعاده مستعد تهیه و کارگردانی کنم ... شروع یک راند دیگر!» استالونه هشتگ کرید 2، ام جی ام (متروگلدوینمایر)، مبارزه، ورزش، تمرین و مشتزنی را در ادامه شرح عکسش اضافه کرده است.
فلم اصلی «کرید» با اقتباس از خطوط داستانی مجموعه فلمهای «راکی» و با تمرکز بر قصه آپولو کرید رقیب سرسخت راکی روایتی مستقل را به تصویر کشیده است. رایان کوگلر نویسنده و کارگردان این درام ورزشی است. «کرید» اولین فلم بلند کارنامه فلمسازی او شمرده میشود. جردن نقش آدونیس کرید فرزند آپولو کرید را در این فلم ایفا کرده است.   «کرید» در گیشه هم با موفقیت تجاری روبرو شد و بیش از 173 میلیون دالر در سینماهای دنیا فروش کرد. استالونه نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را برای تکرار نقش به یاد ماندنی راکی بالبوآ به دست آورد و جایزه گلدن گلوب همین رشته را با خود به خانه برد. او پیش از این در سال 1976، برای بازی و نویسندگی اولین فلم «راکی» نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. سپتمبر گذشته، استالونه اعلام کرد فلمبرداری «کرید 2» از سال آینده آغاز میشود و استودیوی متروگلدوین مایر هم در واکنش به این خبر به «ورایتی» گفت این پروژه سینمایی همچنان در مرحله پیش تولید به سر میبرد.