صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۴ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

استیون سودربرگ فلم جدیدش را با گوشی آیفون می‌سازد

استیون سودربرگ فلم جدیدش را با  گوشی آیفون می‌سازد

استيون سودربرگ که اين روزها در تدارک ساخت فلمي جديد است، قصد دارد به سبک درام تحسين شده «نارنگي» از گوشي آيفون براي ضبط صحنههاي اين پروژه سينمايي استفاده کند. عنوان اين پروژه سينمايي هنوز به طور قطعي اعلام نشده اما به گفته منابع آگاه، حضور جونو تمپل بازيگر سريال «وينيل» و همچنين کلر فوي ستاره سريال «تاج و تخت/ The Crown » در فلم جديد سودربرگ قطعي است.
به گزارش «امپاير»، جزييات مربوط به خط داستاني اين پروژه همچنان محرمانه است اما منابع نزديک به سودربرگ تاييد کردهاند اين کارگردان مولف جديدترين فلم کارنامهاش را به وسيله گوشي آيفون مقابل دوربين ميبرد. به علاوه، هنوز هيچ پخشکنندهاي براي اين فلم معرفي نشده و ممکن است سودربرگ پخش فلمش را مستقلا بر عهده بگيرد.
اين فلمساز مستقل امريکايي سابقهاي طولاني در ساخت فلمهاي تجربي دارد و هيچوقت از روشهاي سنتي فلمسازي استفاده نکرده است. براي مثال، فلم «حباب» (2005) را بدون فلمنامه از پيش نوشته شده و با استفاده از تعدادي نابازيگر مقابل دوربين برد.
سودربرگ که مدتي از سينما و فضاي فلمسازي فاصله گرفته و به صف کارگردانان عصر طلايي تلويزيون پيوسته بود، به زودي فلم «لوگان خوششانس» را آماده اکران در سينماها دارد. آخرين فلم سودربرگ با عنوان «عوارض جانبي» در سال 2013 روي پرده رفت.
نکته جالب توجه اين که سودربرگ بازيگران اصلي فلم جديدش را از ميان ستارههاي سريالهاي تلويزيوني انتخاب کرده است.
جونو تمپل بازيگر 27 ساله انگليسي به زودي در درام «واندر ويل» فلم بعدي وودي آلن مقابل دوربين ميرود و همچنين قرار است در سريال پر سر و صداي «آمازون» با عنوان «روياهاي الکتريکي فيليپ کي. ديک» ايفاي نقش کند.
کلر فوي هم به تازگي براي بازي در سريال «تاج و تخت» موفق به دريافت نامزدي جايزه امي در رشته بهترين بازيگر نقش اول زن سريال درام شد.