صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تام هاردی در فلم علاء الدین بازی می‌کند

 تام هاردی در فلم علاء الدین  بازی می‌کند

بعد از سالهاي متمادي حضور در فلمهايي عالي، همچون The Revenant (از گور برخاسته) و Dunkirk و پروژههايي بيشتر مرتبط با تفکر Legend (افسانه) و The Drop (قطره)، به نظر ميرسد که تام هاردي به سرعت در حال دريافت نقشهايي بسيار مهم در فلمهاي پرفروش است.
بعد از اضافه شدن به فلم Splinter Cell که فلمي متعلق به شرکت Ubisoft از سري بازيهاي ويدئويي به همين نام است، تام هاردي اخيراً هوادارانش را با پذيرش نقشي در اسپين آف Venom سورپرايز کرده است. اکنون شايد سورپرايز کننده ترين چيز، شايعهاي باشد که در آن هاردي احتمالاً نقش جعفر در بازسازي انيميشن Aladdin (علاء الدين) را پذيرفته است. در اين حالت، بايد براي هر نقشي که هاردي ميخواهد در آن بازي کند حساب ويژهاي باز کنيم. با سينماگيمفا همراه باشيد.
اين خبر از سمت The Sun منتشر شده که در آن گفته شده که از گاي ريچي (Guy Ritchie ) کارگردان بازسازي علاء الدين براي نقش جعفر شرور در اين بازسازي کلاسيک از انيميشن والت ديزني دعوت به عمل آورده است. صحبتهايي از يکي از اعضاي نفوذي آنها را با هم مرور ميکنيم که ميگويد:
اين مرد طرف دار سر سخت کارهاي تام است و دادن نقش به او براش خيلي مهم است. صحبتهاي زيادي رد و بدل شده اگر چه هيچ چيزي هنوز قطعي نيست. او قطعاً يکي از گزينههاي مورد علاقه ريچي است. فقط همه چيز بستگي به برنامههاي هاردي دارد که بتواند قرارداد اين فلم را امضا کند يا نه.
خيلي دوست دارم اعلام کنم که تام به اين پروژه مي پيوندد اما شرايطي وجود دارد که اين احتمال را کم ميکند. در طي توسعه اين انيميشن، ديزني به هواداران قول داده است که علاء الدين به ريشههاي خاورميانهاي اش وفادار بوده و به تنوع در پروسه ساختش تاکيد ميکند. بايد هاردي به اين انيمشين بپيوندد، او بي شک نگاه به فلم و عملکردش و بازيگراني ميکند (يا حداقل نمايندههايشان) که ميبايست بدانند چه زماني يک نقش را نابود ميکنند. و در حالي که از دو فلم آخر ريچي لذت بردم، اين کارگردان با فلم King Arthur : Legend Of The Sword (شاه آرتور: افسانه شمشير) نتوانسته خودش را از عقب گرد اين فلم نجات دهد. آيا دوست داريد که سوار کشتي بشويد که در حال غرق شدن است؟ جعفر کلاً شخصيت منفي است که جنبهي مثبتي براي بازيگري مثل تام هاردي ندارد. به نظر ميرسد که کناره گيري تام از اين پروژه تصميم خوبي باشد.