صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۲ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در آستانه انتخابات امریکا؛ کتاب جدیدی درباره جو بایدن منتشر می شود

در آستانه انتخابات امریکا؛  کتاب جدیدی درباره جو بایدن منتشر می شود

کتاب جدیدی با تمرکز بر زندگینامه جو بایدن تا آخر همین ماه (اکتبر) و تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری امریکا، راهی کتابفروشی ها می شود.
به گزارش خبرگزاری افغانستان ما به نقل از آسوشیتدپرس، کتاب «جو بایدن: رویاپرداز امریکایی» که توسط اوان اوسناس از نویسندگان نیویورکر نوشته شده در ماه اکتبر راهی بازار می شود. در این کتاب زندگی جو بایدن هم از زاویه شغلی و حرفه ای و هم از دیدگاه شخصی در طول ۵۰ سال کار سیاسی مورد بررسی قرار گرفته است. الکسیس کرشباوم ناشر بریتانیایی نیز امتیاز انتشار این کتاب را به دست آورده تا همزمان درامریکا آن را در بریتانیا و کشورهای مشترکالمنافع منتشر کند. اوسناس نویسنده کتاب در اطلاعیهای گفت: ۶ سال پیش نیویورکر به من این شانس را داد تا نوشتن کتابی درباره بایدن را شروع کنم. از آن زمان من مجذوب زندگی فوق العاده وی شده ام. پس از دیدار او در خانه اش در ماه جولای (تیر) برای جمع آوری آخرین بخش نوشته هایم، تصمیم گرفتم تا همه آنها را در کنار نگاه خودم نسبت به بایدن، در این کتاب گرد آورم و فکر می کنم در این لحظه از زندگی امریکا، به روایتی طولانی تر از چنین شخصیتی نیاز داریم.
این نویسنده با جدیدترین کتابش با عنوان «عصر جاه طلبی: تعقیب ثروت، حقیقت و ایمان در چین جدید» موفق به کسب جایزه کتاب ملی شده است.
«جو بایدن: رویاپرداز امریکایی» قرار است ۲۷ اکتبر (۶ آبان) به بازار کتاب بیاید. این در حالی است که تاریخ رسمیِ رأی گیری برای انتخابات ریاست جمهوری امسال امریکا سه شنبه، ۳ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹) تعیین شده است.
این کتاب در ۱۹۲ صفحه نوشته شده و توسط بلومزبری منتشر می شود. همچنین بناست همزمان با نسخه مکتوب، نسخه الکترونیکی آن هم به بازار بیاید.