صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

گزارش روابط عاشقانه رئیس جمهور فرانسه با یک بازیگر جنجال آفرید

گزارش روابط عاشقانه رئیس جمهور فرانسه با یک بازیگر جنجال آفرید

فرانسوا اولاند، رئيس جمهور فرانسه گفته است امکان اقدام قانوني عليه يک مجله چاپ پاريس را که ادعا کرده او با ژولي گيه، بازيگر روابطي دارد، مد نظر دارد.

آقاي اولاند گفته است انتشار اين گزارش به منزله «نقض حريم شخصي» افراد است، اما در عين حال آن را تکذيب نکرده است.

مجله «کلوزر» در شماره اخير خود مجموعه عکس‌هايي از آقاي اولاند و خانم گيه منتشر کرده که نشان مي دهد اين دو با هم روابطي دارند.خانم گيه 41 ساله، بازيگر سينما و تلويزيون است که در بيش از 50 فيلم بازي کرده است.

او يک بار هم در يکي از تبليغات تلويزيوني مربوط به مبارزات انتخاباتي آقاي اولاند حضور داشت.والري تريروايلر، شريک رسمي زندگي آقاي اولاند يک خبرنگار سياسي است

 خانم گيه در مارچ سال گذشته عليه شماري از وبلاگ ها و وب سايت هايي که اين شايعات را گزارش کرده بودند، شکايت کرد.

وکيل اين بازيگر در آن زمان اعلام کرد که شايعات پخش شده هيچ گونه پايه و اساسي ندارد، اما خانم گيه خود در مورد اخبار جديدي که در اين باره منتشر شده، هنوز اظهار نظري نکرده است.

فرانسوا اولاند به خبرگزاري فرانسه گفته است که او نيز همانند هر شهروند ديگري داراي حريم خصوصي است.

رئيس جمهور فرانسه که خود در اين باره بيانيه اي شخصي منتشر کرده، گفته است که انجام اقدامي احتمالي از جمله اقدام قانوني را عليه اين مجله مد نظر قرار مي دهد.

خبرنگار بي‌بي‌سي در پاريس خاطر نشان کرده که آقاي اولاند ادعاهاي مطرح شده در مورد رابطه داشتن با اين بازيگر را تکذيب نکرده است.

تعدادي از اين تصاوير، رئيس جمهور 59 ساله فرانسه را در حالي نشان مي دهد که شب را به همراه ژولي گيه در آپارتماني که چندان از کاخ اليزه دور نيست، گذرانده است.

والري تريروايلر، شريک رسمي زندگي آقاي اولاند يک خبرنگار سياسي است.

آقاي اولاند پيشتر به خاطر خانم تريروايلر، سگولن رويال، شريک زندگي و مادر چهار فرزندش را که از سياستمداران حزب سوسياليست است، ترک کرد.(بي بي سي)