صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ ثور ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در حالیکه رهبران دو کشور آمریکا و کوریای شمالی خود را برای برگزاری دیدار تاریخی آماده می کنند، کوریای شمالی به آمریکا در مورد "تهدیدات نظامی و فشارهای" این کشور هشدار داده است. . .

در ماه اپریل بیکاری در آمریکا به زیر ۴ درصد رسید که از سال ۲۰۰۰ بی سابقه است. در همین حال بیکاری سیاه پوستان هم به پایین ترین حد در همه سال های گذشته رسید. در ماه اپریل نرخ بیکاری سیاه پوستان در آمریکا به ۶.۶ درصد رسید . . .

نیروی دریایی آمریکا گفته است ناوگان دوم خود را برای مقابله با تهدید روسیه احیا می کند. جان ریچاردسون، فرمانده عملیات نیروی دریایی آمریکا گفته است این ناوگان که هفت سال پیش منحل شده بود، مسئولیت قلمرو شمال اقیانوس اطلس . . .

ماهاتیر محمد، نخست وزیر پیشین مالیزیا و نامزد انتخابات پیش رو، نجیب رزاق، نخست وزیر کنونی را به «دزدیدن میلیاردها دالر» متهم کرده است. آقای محمد در مصاحبه ای با روزنامه بریتانیایی گاردین گفته است . . .

رئیس جمهوری آمریکا دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که ترجیح می دهد نشست تاریخی قریب الوقوع وی با رهبر کوریای شمالی در مرز میان دو کوریا برگزار شود. به گزارش اسکای نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت . . .

دفتر رئیس جمهور کوریای جنوبی می گوید پیونگ یانگ در ماه می که از فردا آغاز می شود با حضور ناظران خارجی پایگاه آزمایش های هسته ای خود را تعطیل خواهد کرد. این خبر تنها دو روز پس از دیدار تاریخی کیم جونگ اون ...

خبرگزاری رسمی کوریای شمالی از دیدار روز جمعه رهبر این کشور با رئیس جمهوری کوریای جنوبی ستایش کرده و گفته است این دیدار باعث رفاه در شبه جزیره کوریا می شود. رسانه رسمی کوریای شمالی دیدار کیم جونگ اون و مون ...

سازمان ملل متحد می گوید هزاران نفر به دنبال درگیری نیروهای امنیتی میانمار و شورشیان اقلیت کاچین از خانه و کاشانه خود فرار کرده اند. گزارش ها حاکی از آن است که ارتش میانمار از زمین و هوا به مواضع شورشیان کاچین ...

رئیس جمهوری سودان جنوبی درخواست های مخالفان خود برای کناره گیری را رد کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز، این درخواست از سوی اپوزیسیون بخشی از اقدامات برای پایان دادن به جنگ داخلی بوده است. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر