صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نجیب رزاق، نخست وزیر سابق مالزیا در ارتباط با پرونده فساد مالی در دوره تصدی سمت دولتی، بازداشت شده است. روز سه شنبه، ۱۳ سرطان (۳ جولای)، واحد مبارزه با فساد پولیس مالزیا اعلام کرد . . .

وزیر داخله آلمان می گوید در اعتراض به توافق صدراعظم این کشور با اعضای اتحادیه اروپا بر سر سیاست های مهاجرتی، آماده کناره گیری از دولت ائتلافی است. استعفای احتمالی هورست زیهوفر، رهبر حزب اتحاد سوسیال . . .

یافته های کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نشان می دهد که تنها در چند روز گذشته، ۲۰۰ پناهجو و مهاجر در بحیره مدیترانه قربانی شده اند. با توجه به ارقام اخیر، در شش ماه گذشته آمار جان باختگان در بحیره مدیترانه به یک هزار . . .

رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر سر شیوه واحدی برای مقابله با بحران مهاجرت و پناهجویی به توافق دست یافته اند. بامداد جمعه، ٨ سرطان (٢٩ جون)، دونالد توسک، رئیس شورای اتحادیه اروپا در یک پیام توییتری . . .

یک قاضی در ایالت کالیفرنیا حکم داده تا کودکان جدا شده از خانواده هایشان در مرز با مکزیک باید ظرف ۳۰ روز به خانواده هایشان برگردانده شوند. این قاضی در سندیهگو گفته است کودکان زیر ۵ سال باید تا ۱۴ روز به خانواده هایشان...

رییس نیروهای امنیتی مرزی آمریکا می گوید موقتا تعقیب کیفری مهاجرانی را که به صورت غیرقانونی و همراه با فرزندانشان وارد خاک آمریکا می شوند متوقف کرده است. کوین مکآلینان رییس نیروی گمرک و مرزبانی در آمریکا به خبرنگاران در تگزاس گفته . . .

رسانه های سوریه از حمله هوایی مجدد اسرائیل خبر داده اند و ارتش سوریه گفته است که در نواحی هم مرز اردن و اسرائیل پیشروی هایی کرده است. روز سه شنبه، ۵ سرطان (۲۶ جون)، خبرگزاری دولتی سوریه - سانا - گزارش کرد . . .

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، هدف دشمنان این کشور را نابودی آن خوانده و هشدار داده است ناموفق بودن برجام برای ایران «خیلی خطرناک» خواهد بود. آقای ظریف گفت ایران می تواند برجام را «موفق یا ناموفق» کند . . .

همزمان با شدت گرفتن برخورد دولت دونالد ترامپ با مهاجرانی که بدون مدارک قانونی وارد آمریکا شده اند، گزارش ها حاکی از آن است که ارتش آمریکا برنامه هایی دارد تا برای نگهداری مهاجران بازداشتی، اردوگاههایی بسازد. . .

وزیران کشورهای عضو اوپک درباره سطح تولید نفت به توافق رسیدند. هرچند جزییات این توافق ابهام هایی دارد. در متن بیانیه پایانی اجلاس اوپک اشارهای به افزایش تولید و سهم کشورهای مختلف از این افزایش احتمالی نشده

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر