صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۴ حمل ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ارلینگ هالند فروشی نیست؛ سانچو به یک شرط می رود

ارلینگ هالند فروشی نیست؛ سانچو به یک شرط می رود

هانس یوآخیم واتسکه مدیر دورتموند در مورد احتمال جدایی ارلینگ هالند و جیدون سانچو صحبت کرد. با وجود گمانهزنیها و شایعات فراوان درباره جدایی ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند در پایان فصل جاری برای پیوستن به تیمهایی مانند بارسلونا و رئال مادرید، هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی باشگاه دورتموند تأکید کرد که زردپوشان وستفالن ستاره نروژیشان را از دست نخواهند داد.
بعد از باخت اخیر دورتموند برابر فرانکفورت و کم شدن شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده پس از سقوط به رده پنجم جدول، شایعهپراکنی درباره جدایی هالند شدت گرفت اما واتسکه میگوید حتی اگر دورتموند سهمیه لیگ قهرمانان نگیرد هم برای فروش هالند با هیچ تیمی مذاکره نخواهد کرد.
واتسکه گفت:« ما هیچ نقشه موازی نداریم. ما با ارلینگ، پدر و مدیربرنامههای او در کمال صلح و آرامش صحبت خواهیم کرد. وخب به هر حال ما هم میخواهیم که او شخصاً با رضایت کامل در کنارمان بماند و با انگیزه به روند گلزنیاش برای دورتموند در فصل آینده ادامه دهد. جز این هیچ برنامهای نداریم.»
مدیر اجرایی باشگاه دورتموند درباره آینده دیگر بازیکن تیمش جیدون سانچو که شایعاتی درباره جداییاش برای پیوستن به منچستریونایتد وجود دارد هم گفت:« تنها اگر برای او پیشنهادی خارقالعاده دریافت کنیم، موضوع را با بازیکن و مدیربرنامههایش درمیان خواهیم گذاشت. با این وجود من کاملاً مطمئنم که در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال جابجاییها بسیار محدود خواهند بود به خصوص در مورد باشگاههای بزرگ که به دلیل شیوع ویروس کرونا، آسیبهای اقتصادی جدی دیدهاند.»