صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۴ حمل ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بایرن مونیخ شش گانه را می خواهد

بایرن مونیخ شش گانه را می خواهد

ستاره بایرن از جاه طلبی بایرن صحبت کرد و اینکه قصد دارند در جام جهانی باشگاه ها قهرمان شوند.
بایرن مونیخ فصل گذشته و بعد از ورود هانسی فلیک به شکل عجیبی متحول شد و در نهایت با اقتدار فراوان موفق به فتح سه گانه شد. بایرن سپس توانست فاتح سوپرکاپ اروپا و آلمان نیز بشود.
در جام جهانی باشگاه ها در قطر، بایرن می خواهد یک قهرمانی دیگر را نیز به دست بیاورد. توماس مولر 2013 در مراکش عنوان قهرمانی این جام را به دست آورد و حالا به دنبال دومین قهرمانی خود در این رقابت هاست.
بایرن مونیخ می تواند با قهرمانی در این جام، سال رویایی خود را که در آن بوندسلیگا، جام حذفی، سوپرکاپ، لیگ قهرمانان و سوپرجام اروپا را به دست آورد تکمیل کند و در اصلاح شش گانه فصل را به دست بیاورد.
بایرن بعد از دیدار برابر هرتابرلین خیلی سریع به دوحه قطر خواهد رفت تا برای دو دیدار در جام جهانی باشگاه ها آماده شود. در دیدار اول برابر الاهلی مصر و دیدار دوم برابر نماینده مکزیک یا برزیل. البته این در شرایطی است که بایرن بازی اول را پیروز شود. توماس مولر درباره حضور در جام جهانی باشگاه ها گفت:« قهرمانی چمپیونزلیگ در تابستان این فرصت را نصیب مان کرد تا در جام جهانی باشگاه ها حاضر باشیم. به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم و می خواهیم زنجیره افتخارات فصل گذشته را با یک قهرمانی دیگر تکمیل کرده و فاتح شش گانه شویم. طبعا به عنوان یک تیم اروپایی ما مدعی اول جام هستیم ولی می خواهیم این موضوع را فراموش کنیم و با قدرت در زمین حاضر شویم. بایرن باشگاهی جاه طلب است و با احترام به رقبا می خواهیم جام را بالای سر ببریم.»