صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۸ حوت ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلاف سردرگم؛ آینده نامعلوم ستاره مغضوب اینتر

کلاف سردرگم؛ آینده نامعلوم ستاره مغضوب اینتر

نیمی از مهلت نقل و انتقالات زمستانی گذشته بدون اینکه سرنوشت کریستین اریکسن مشخص شده باشد. در ایتالیا تقریبا تردیدی در مورد جدایی کریستین اریکسن در هفته های پیش رو از اینتر وجود ندارد و این بازیکن دیگر جایی در رختکن این تیم نخواهد داشت. ماروتا مدیر ورزشی اینتر چندی قبل با اعلام این خبر مدعی شد کریستین اریکسن نتوانسته در ترکیب این تیم جا بیفتد و چاره ای جز جدایی این بازیکن در فصل زمستان وجود ندارد. طبق ادعای شبکه اسکای اسپورت، ژوزه مورینیو خواهان بازگشت کریستن اریکسن در جنوری است، اما دستمزد بالای این بازیکن روند مذاکرات را کند کرده است. اریکسن با انتقالی 20 میلیون یورویی و حدود یک سال پیش از تاتنهام به اینتر پیوست، اما فصل برای این ستاره خلاق هرگز خوب پیش نرفت و کریستن اریکسن بیشتر بازی های اینتر را از روی نیمکت تماشا کرد. فابریتزیو رومانو خبرنگار شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت در این رابطه خبر داد که اریکسن به دنبال پایان دادن به دوران ناموفقش در اینتر است و مدیر برنامههای او در حال بررسی احتمال بازگشت او به تاتنهام است اما مشکل بزرگ در این راه، دستمزد بالای این هافبک دانمارکی است. پیش از این روزنامه مارکا مدعی شده بود که مدیران باشگاه اینتر در هفتههای اخیر اریکسن 28 ساله را به دو باشگاه رئال مادرید و اتلتیکومادرید پیشنهاد دادهاند، هر چند بعید به نظر میرسد انتقال این هافبک دانمارکی به یکی از این دو تیم عملی شود چون هر دو باشگاه به لحاظ مالی با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنند.
همچنین گفته میشود مائوریسو پوچتینو که اخیراً به عنوان سرمربی جدید پاریسنژرمن معرفی شد با اریکسن تماس گرفته و با او درباره احتمال حضورش در پاریسنژرمن و همکاری مجددشان صحبت کرده است.
آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی اینتر اما به دنبال معاوضه هافبک دانمارکی خود با لئاندرو پاردس هافبک آرجانتاینی پاریسنژرمن بوده و امیدوار است این انتقال در جنوری انجام شود.
هافبک پیشین تاتنهام که تا سال 2024 با اینتر قرارداد دارد، این فصل در 14 بازی (513 دقیقه از 1350 دقیقه ممکن) برای نراتزوری به میدان رفته است.