صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۸ حوت ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پوچتینو: در PSG فقط پیروز شدن کافی نیست

پوچتینو: در PSG فقط پیروز شدن کافی نیست

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جدید پاری سن ژرمن در مورد اهداف خود در این باشگاه صحبت کرد. دیروز بالاخره شایعات هفته های اخیر به واقعیت تبدیل شده و باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد رسما با مائوریتسیو پوچتینو به توافق دست یافته است. او که سابقه بازی کردن در این باشگاه را نیز در کارنامه دارد، مدعی شد همیشه رابطه خوبی با هواداران پاری سن ژرمن داشته است.
مائوریتسیو پوچتینو گفت: "پاری سن ژرمن همیشه به دنبال موفقیت و برتری بوده و بازیکنان این تیم باید لیاقت پوشیدن لباش باشگاه را داشته باشند. من فکر می کنم یک تیم فوق العاده در اختیار داریم و می توانیم آنچه که باشگاه و بازیکنان می خواهند را محقق کنیم، زیرا بازیکنان پاری سن ژرمن رقابت جو بوده و به دنبال فتح عناوین متعدد قهرمانی هستند.
من همیشه رابطه بسیار خوبی با هواداران پاری سن ژرمن داشتم. پاریس یکی از بزرگترین باشگاههای جهان بوده و در چنین باشگاهی فقط کسب پیروزی کافی نیست، شما باید با زیبا هم بازی کنید. بازیکنان تیم فعلی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و آنها بازیگران اصلی هستند. آنها باید علاقمند به سبک بازی تیم در زمین باشند و این واقعا مهم است.
هدف اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم همه در یک مسیر قرار دارند. ما می خواهیم ذهنیت و فلسفه با نقش آفرینی همه بازیکنان در تیم پیدا کنیم و هدف این است که بازیکنان بیش از هر چیز به دنبال کسب موفقیت و پیروزی باشند. ما می خواهیم باشگاهی قوی با ساختار قدرتمند داشته باشیم.