صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۷ ثور ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کومان: مسی جایی نمی رود، هدف آن خبرنگار جنجال بود

کومان: مسی جایی نمی رود، هدف آن خبرنگار جنجال بود

سرمربی هالندی بارسا در نشست خبری بازی با اتلتیکو از سوالات فراوان در مورد جدایی احتمالی مسی ناراضی بود.
روز گذشته پپ گواردیولا قراردادش با سیتی را برای دو فصل دیگر تمدید کرد و گفته می شود مهمترین هدف او جذب لیونل مسی در تابستان آینده است. در انگلیس معتقدند سیتی همین زمستان پیشنهادی 60 میلیون یورویی برای مسی ارائه خواهد داد که می تواند برای وضعیت اقتصادی بد فعلی بارسا حکم ناجی را داشته باشد. مسی اخیرا و در بازگشت به بارسلونا به شدت از انتقادات اطرافیان گریزمان و نیز حضور ماموران مالیاتی در جت شخصی اش عصبانی بود و با خبرنگاران در این مورد صحبت کرد.
بارسا فردا در وندا متروپولیتانو میهمان اتلتیکو مادرید است که یک بازی حساس و حیاتی محسوب می شود.
رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« می دانیم که بازی دشواری خواهد بود و برابر چه تیمی قدری قرار خواهیم گرفت. اتلتیکو تیمی با مربی و بازیکنان برجسته است ولی ما به خودمان اطمینان داریم. در مورد غایبان زیاد اتلتیکو صحبت می شود ولی ما هم غایبان مهمی داریم.»
جدایی مسی از بارسا:« اول بگویم که عصبانیت مسی را درک می کنم. باید احترام افرادی مثل مسی را بیشتر حفظ کرد. او یک پرواز 15 ساعته طولانی هم از آرجانتین داشت. سوال خبرنگار در مورد گریزمان از مسی یک نوع بی احترامی بود. معتقدم هدف خبرنگار جنجال سازی بود. هرگز بین مسی و گریزمان مشکلی ندیده ام. باید از در اختیار داشتن این دو لذت برد. من از جنجال و تنش خوشم نمی آید و شایعه اختلاف این دو مزخرف است. مسی یک سال قرارداد دارد و نیاز به مضطرب شدن نیست. او را خارج از بارسا نمی بینم و دیگر به سوالات اینچنینی پاسخ نمی دهم.»