صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۷ ثور ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اینترمیلان؛ رقیب بارسا برای جذب ستاره لیورپول

اینترمیلان؛ رقیب بارسا برای جذب ستاره لیورپول

کالچیومرکاتو میگوید اینترمیلان هم خواهان جذب جورجینیو واینالدوم ستاره لیورپول شده و رقیب بارسلونا برای به خدمت گرفتن او خواهد بود.
کالچیومرکاتو در ایتالیا گزارش داد اینترمیلان هم وارد مسابقه برای جذب جورجینیو واینالدوم ستاره هالندی لیورپول شده و حالا بارسلونا تنها تیمی نیست که احتمال به خدمت گرفتن او را دارد. این در حالی است که شانس بارسا همچنان بیشتر ارزیابی میشود.
بر اساس این گزارش جوزپه ماروتا مدیر اینترمیلان نام واینالدوم را در فهرست خریدهای اولویتدار باشگاه قرار داده است. کالچیو مرکاتو میگوید اینتر تا این لحظه درخواستی به لیورپول ارائه داده و خواهان دریافت اطلاعات در این باره شده ولی پیشنهاد رسمی اینتر تا چند هفته آینده به باشگاه لیورپول ارسال خواهد شد.
واینالدوم که هفته گذشته سی ساله شد تا پایان فصل جاری با لیورپول قرارداد دارد و با توجه به خودداری از تمدید قراردادش با لیورپول میتواند از ماه جنوری با دیگر باشگاهها مذاکره کند.
البته یورگن کلوپ همواره خواهان حفظ این ستاره هالندی بوده که در 199 بازی برای قرمزها 19 گل به ثمر رسانده است. گفته میشود لیورپول حتی به واینالدوم پیشنهاد داده که حاضر است دستمزد او را 40 درصد افزایش بدهد.