صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۲ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان: تمام انتقادات را قبول می کنم؛ حق مان بود

زیدان: تمام انتقادات را قبول می کنم؛ حق مان بود

زین الدین زیدان معتقد است انتقادات پس از بازی با کادیز را قبول دارد و سعی در جبران اشتباهات دارند.
رئال مادرید فردا در نخستین بازی فصل خود در لیگ قهرمانان به مصاف شاختار دونتسک خواهد رفت. رئال بازی قبلی خود در لالیگا را با یک گل به کادیز واگذار کرده و زیر فشا تند انتقادات قرار دارد. کهکشانی ها فردا احتمالا سرخیو راموس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند. سه امتیاز بازی فردا در آستانه ال کلاسیکو اهمیت بالایی دارد.
زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی و در مورد ال کلاسیکو گفت:« تمرکز ما فقط روی بازی با شاختار است.»
حریف اوکراینی:« آنها تیمی خوب و باکیفیت هستند و هر چند غایبانی دارند ولی بازیکنان جانشین خوبی در این تیم هستند که باعث می شوند غیبت بازیکنان اصلی به چشم نیاید. شاختار تیمی بزرگ است و این را قبلا ثابت کرده.»
انتقادات زیاد از ایسکو:« ایسکو قبلا هم نشان داده که بازیکن بزرگی است و به او تردیدی ندارم. شما از ایسکو حرف می زنید ولی روز بازی با کادیز همه بود بودیم. همه می خواهند تغییر کنند و ایسکو اولین نفر است. به او تردید ندارم. من انتقادات پس از بازی با کادیز را می پذیرم چون حق مان بود. خوب بازی نکردیم و باید انتقادات را قبول کرد.»
فوتبال فیزیکی تر در اروپا:« بله، فوتبال تغییر کرده و این یک واقعیت است. حالا جدیت و سختکوشی بیشتری وجود دارد. برای این مهم باید خوب و قوی تمرین کرد و همین کار را هم انجام می دهیم. من طرفدار چنین فوتبالی هستم؛ اینکه حریف را از همان جلو پرس کنیم، هرچند که کار ساده ای نیست و نیازمند قوای بدنی بالایی است.»