صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۷ سنبله ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

2 پیشنهاد بزرگ به راموس در روزهای غفلت رئال

 2 پیشنهاد بزرگ  به راموس در روزهای غفلت رئال

از اول جنوری سرخی, راموس می تواند با تیم های موردنظرش وارد مذاکره شود در حالی که هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید به وی نشده است.
روند تمدید قرارداد سرخیو راموس به کندی پیش می رود و در حال حاضر هیچ مذاکره ای بین دو طرف در جریان نیست. فوریه گذشته بود که مشخص شد باشگاه رئال هرگز هیچ تماسی با رنه راموس برادر سرخیو به منظور تمدید قرارداد نداشته و با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال، باشگاه موضوع تمدید قراردادها را به بعد موکول کرد.
قرارداد سرخیو راموس جون 2021 و زمانی که 35 ساله خواهد بود، به اتمام می رسد و سران رئال معتقدند در طول فصل جاری فرصت برای گفت و گو خواهند داشت. در صورت شروع مذاکرات، رئال پیشنهاد تمدید سال به سال را ارائه می دهد؛ در حالی که گفته می شود تمایل راموس به تمدید دو ساله است.
فلورنتینو پرز رئیس رئال در شب جشن قهرمانی لالیگای تیمش گفت که راموس تا پایان فوتبالش در رئال ماندنی خواهد شد و راموس نیز اخیرا گفت که مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد ولی واقعیت این است که به فاصله کمتر از سه ماه تا انتقالات زمستانی، هنوز هیچ تماسی بین دو طرف برای تمدید قرارداد برقرار نشده است و رئال تحرکی از خود نشان نمی دهد. راموس به زودی ازاد خواهد بود با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود.