صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اگر مسی بخواهد، او را به اتلتیکو می آورم

اگر مسی بخواهد، او را به اتلتیکو می آورم

رئیس باشگاه اتلتیکو هم تیمی شدن دوباره لیونل مسی و لوئیس سوارز این بار در باشگاه مادریدی را غیرممکن نمی داند.
لوییس سوارز جمعه شب و به صورت رسمی از بارسلونا جدا شد و با قراردادی دو ساله راهی اتلتیکومادرید شد. جدایی او از بارسا حواشی فراوانی داشت، اما این ستاره اروگوئه ای در اولین دیدار اتلتیکو در لالیگا برابر گرانادا نمایشی فراتر از تصور داشت.
سوارز که در دقیقه 70 به جای دیگو کاستا وارد میدان شد، خیلی زود در ترکیب اتلتیکومادرید درخشید و  پس از سه دقیقه  پاس گل مارکوس یورنته را برای او مهیا ساخت.
اما این تازه ابتدای کار بود و مهاجم 34 ساله موفق شد در دقیقه 86 و روی ارسال مارکوس یورنته، با یک ضربه سر دقیق و فنی دروازه گرانادا را باز کند و اولین گلش را برای اتلتیکومادرید به ثمر برساند. طوفان لوییس سوارز ادامه یافت و او در دقیقه 94 با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه از درون محوطه باز هم موفق به گلزنی شد تا در نهایت اتلتیکومادرید با برتری قاطع 6-1 گرانادا را مغلوب کند.
ساعاتی بعد لیونل مسی در نیوکمپ و در برتری 4-0 بارسا برابر ویارئال از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و شادی گلی مشابه لوئیس سوارز ارائه داد تا نشان دهد دلتنگ یار و هم تیمی قدیمی خود است. در اسپانیا این فرضیه وجود دارد که اگر مسی قراردادش با بارسا را تمدید نکند، تابستان بعد شاید به عنوان بازیکن آزاد راهی اتلتیکو مادرید شود تا بار دیگر با سوارز هم تیمی شده و زیر نظر هموطنش دیه گو سیمئونه به فوتبالش ادامه دهد.
انریکه سرزو رئیس اتلتیکو درپاسخ به سوالی در این رابطه به کادنا کوپه گفت:« در زندگی و فوتبال چیزی غیرممکن نیست. اگر مسی بخواهد با سوارز دوباره هم تیمی شود، قطعا به او پاسخ مثبت خواهیم داد. اگر شور و اشتیاق باشد، هر چیزی امکانپذیر است. اینجا فقط مسی باید بخواهد و اراده کند.»
لازم به ذکر است که لیونل مسی سابقه یک بازی با پیراهن اتلتیکو در سال 2009 را دارد. او در دیداری دوستانه در تیم یاران ماکسی رودریگز برابر یاران زانتی به میدان رفت. سرزو در مورد جذب سوارز گفت:« همه چیز به شکلی عالی پیش رفت. جوزپ بارتومئو(رئیس بارسا) دوست من است و یک رئیس بزرگ. او روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد ولی به گونه ای عمل کرد که از یک رئیس انتظار می رفت. در نهایت مشکلی در راه انتقال سوارز ایجاد نشد و بازیکن در نهایت به تیمی که دوست داشت، پیوست.»