صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بایرن مونیخ بالاخره رکورد تاریخی رئال را شکست

بایرن مونیخ بالاخره رکورد تاریخی رئال را شکست

بایرن مونیخ به اولین تیم در میان 5 لیگ معتبر اروپا تبدیل شد که توانسته به 23 برد متوالی دست پیدا کند. بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ شب گذشته در بوداپست توانست سویا را در سوپرکاپ اروپا شکست داده و فاتح این جام شود. دو تیم در وقت های قانونی 1-1 مساوی شدند ولی خاوی مارتینز با ضربه سر در وقت اضافه گل گل دوم بایرن را زد و همین نتیجه تا پایان ماند تا بایرن به چهارمین جام خود در چند ماه اخیر دست پیدا کند. شاگردان هانسی فلیک برای بیست و سومین بار متوالی بود که پیروز می شدند که حالا یک رکورد در میان 5 لیگ معتبر اروپا محسوب می شود. بایرن پس از برتری 8 گله بر شالکه در هفته اول بوندسلیگا، توانسته بود با رکورد 22 برد متوالی رئال مادرید برابری کند و شب گذشته رکورد را به تنهایی از آن خود کرد.
رئال مادرید فصل 15-2014 زیر نظر کارلو آنچلوتی پس از شکست 4-2 در زمین سوسیداد توانست 22 بازی خود در همه رقابت ها را به شکل متوالی پیروز شود و جنوری 2015 در زمین والنسیا بود که رکورد خوبش با شکست 2-1 پایان یافت.
آژاکس یوهان کرویف بین سال های 1971 و 1972 توانسته بود به 26 برد متوالی در همه رقابت ها دست یابد که در اروپا یک رکورد محسوب می شود.