صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلوپ: رقابتی بین من و فرانک لمپارد وجود ندارد

کلوپ: رقابتی بین من و فرانک لمپارد وجود ندارد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که تیمش در دیدار برابر چلسی کار دشواری پیش رو خواهد داشت. او همچنین اذعان داشت جذب احتمالی تیاگو تاثیری روی دیگر بازیکنان نمیگذارد. چلسی یکشنبه شب در حساسترین مسابقه هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان قهرمان فصل گذشته یعنی لیورپول خواهد بود. آبی های لندن در نقل و انتقالات بسیار فعال ظاهر شدند و قطعاً تیم یورگن کلوپ کار دشواری برای پیروزی مقابل آنها پیش رو خواهد داشت. یورگن کلوپ دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل چلسی شرکت کرد. دیدار برابر چلسی فصل قبل چند مرتبه در برابر چلسی قرار گرفتیم که همواره کارمان در برابر آنها بسیار دشوار بود. فعلاً خیلی در مورد چلسی چیزی نمی دانیم چرا که تازه آغاز فصل است. همچنین رقابتی بین من و فرانک لمپارد وجود ندارد. به نظر من شما نباید خیلی روزنامه ها را بخوانید. البته این را هم شنیده ام که برخی علاقهمند هستند که من و او مانند الکس فرگوسن و آرسن ونگر با یکدیگر رقابت داشته باشیم و این چیزی طبیعی است. با این حال باید بگویم که فرانک انسان بسیار خوبی است و ما در کنار زمین با یکدیگر رقابت خواهیم کرد.
جذب احتمالی تیاگو آلکانترا
فعلاً نمی توان چیزی درباره این انتقال گفت چرا که هنوز قطعی و رسمی نشده است. من مسئولیت رونمایی از بازیکنان جدید را برعهده ندارم اما فکر می کنم که شرایط برای حضور او در اینجا امیدوار کننده است. فقط می توانم به شما بگویم که از تلویزیون رسمی باشگاه را برای این موضوع دنبال کنید. همچنین در صورت رخ دادن این انتقال، در وضعیت دیگر بازیکنان( واینالدوم) تغییری ایجاد نخواهد شد.
تیمو ورنر و کای هاورتز
میتوانم بگویم که تیمو ورنر و کاری هاورتز جز بهترین استعداد های آلمان بوده اند و به طور کلی معتقدم که بوندسلیگا لیگ بسیار خوبی برای استعدادیاب های انگلیسی محسوب میشود. اطمینان دارم که در صورت نبود مشکلات مالی در آینده نیز چنین خریدهایی از بوندسلیگا ادامه خواهد داشت.