صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۰ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تصمیم قطعی باشگاه بارسلونا در مورد فیلیپ کوتینیو

تصمیم قطعی باشگاه بارسلونا در مورد فیلیپ کوتینیو

بارسلونا کوتینیو را تنها به یک شرط واگذار خواهد کرد و تصمیم نهایی، حفظ او برای فصل 21-2020 است.
اگرچه فیلیپ کوتینیو در روزهای پایانی حضور در بایرن مونیخ عملکرد مناسبی ارائه داد و در قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا و خصوصا برتری تاریخی 8-2 مقابل بارسلونا نقش آفرینی کرد، اما شرایط مالی باشگاه آلمانی به گونه ای نبود که 120 میلیون یورو پرداخت کرده و قرارداد او را دائمی سازد و او به بارسا بازگشت.
کوتینیو جنوری 2018 و پس از حرف و حدیث های بسیار با قراردادی 120 + 40 میلیون یورویی از لیورپول راهی بارسا شد ولی زیر نظر ارنستو والورده نتوانست توقعات را براورده کند و تابستان گذشته قرضی با بند خرید راهی بایرن شد.
او که با کاستن از روزهای تعطیلاتش از دو روز پیش در تمرینات بارسلونا حضور یافته، حالا به ماندنی شدن در این تیم نزدیک تر از همیشه است.
طبق ادعای مارکا، رونالد کومان سرمربی جدید بارسا به سران باشگاه گفته است که دوست دارد کوتینیو حفظ شود و تنها زمانی با جدایی اش موافقت خواهد کرد که پیشنهاد مالی بسیار خوبی برای او برسد که از نظر اقتصادی به سود بارسا باشد. پیشنهادی که بعید است حداقل تابستان امسال به دست بارسا برد.
کومان بر خلاف والورده روی کوتینیو در برنامه های خود حساب باز کرده و این ستاره برزیلی بالاخره شانس درخشش در ترکیب آبی اناری ها را پیدا خواهد کرد. اکنون باید دید او از این فرصت چگونه استفاده می کند