صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اولین تصاویر پیراهن‌های جدید رئال؛ چرخش به صورتی

اولین تصاویر پیراهن‌های جدید رئال؛ چرخش به صورتی

تصاویری از طرح پیراهنهای اول، دوم و سوم رئال مادرید در فصل آینده منتشر شده که به خصوص پیراهنهای دوم و سوم با طرح جدیدشان مورد توجه قرار گرفته است.
تصاویری که از پیراهنهای رئال مادرید در فصل آینده منتشر شده نشان میدهد کهکشانیهای برنابئو فصل آینده برای پیراهن اول خود همچنان از رنگ کلاسیک سفید استفاده میکنند.
ولی طرح جالب پیراهنهای دوم و سوم رئال بسیار مورد توجه قرار گرفته. طرح جدیدی که از پیراهن اول رئال برای فصل آینده منتشر شده نشان میدهد که این پیراهن رئال شباهت زیادی به طرح اصلی پیراهن بایرن مونیخ خواهد داشت.
پیراهن رئال مثل پیراهن فصل بعد بایرن مونیخ سه خط معروف آدیداس را در کنار خود خواهد داشت. این سه خط در پیراهن رئال به رنگ صورتی خواهد بود. سرآستین های صورتی رنگ رئال هم در این پیراهن جدید جالب توجه است.
بر اساس اعلام رسانهها انتظار میرود این پیراهن جدید رئال در اواخر جولای به صورت عمومی رونمایی شود.
اما درباره پیراهن دوم شایان ذکر است که این پیراهن احتمالاً بعد از رونمایی رسمی پیراهن اول معرفی خواهد شد.
بر اساس اخبار درز کرده به رسانهها رئال قرار است به عنوان پیراهن دوم خود از پیراهنی تمام صورتی استفاده کند. رئال پیش از این هم پیراهنهای تمام صورتی به تن کرده است که آخرین نمونه آن به فصل 2014-2015 برمیگردد.
اما تصاویر درز کرده از پیراهن سوم رئال در فصل آتی نشان دهنده آن است که این پیراهن با پایه رنگی مشکی عرضه خواهد شد. اما بر روی این پیراهن مشکی، نوشته های اسپانسر رئال و همچنین آرم باشگاه به رنگ صورتی خواهند بود.