صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران

بارسلونا در دیداری خارج از خانه با نتیجه 4-1 ویارئال را شکست داد.
آبی و اناری ها که در دو دیدار اخیر، 4 امتیاز از دست داده بودند، در دیداردیشب نمایش بهتری داشتند و در نهایت به لطف درخشش لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان، به یک پیروزی پرگل رسیدند.
بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال زمینی یوردی آلبا به دهانه دروازه ویارئال، با اشتباه پائو تورس همراه شد و یک گل به خودی به ثمر رسید.
برتری بارسایی ها هم ادامه پیدا کرد و این تیم بر بازی مسلط بود اما در دقیقه 14، این ویارئال بود که به گل تساوی رسید. ابتدا این سانتی کاسورلا بود که با یک شوت محکم، دروازه تراشتگن را هدف قرار داد. دروازه بان آلمانی بارسا توپ را ناقص دفع کرد و
در دقیقه 20، سوارز سرانجام توانست گل دوم بارسا را به نام خود ثبت کند. حرکت خوب مسی از میانه زمین و پاس او را ستاره اروگوئه ای با یک شوت تماشایی، تبدیل به گل دوم بارسا کرد.
حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه این تیم در دقیقه 45، سرانجام اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار هم مسی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس پشت پای او، گریزمان با یک ضربه چیپ تماشایی، دروازه آسنخو را باز کرد. نیمه اول با برتری 3-1 بارسا به پایان رسید.
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند ودر دقیقه 69، روی یک حرکت تیمی، مسی توانست دروازه ویارئال را باز کند اما داور بعد از استفاده از VAR ، به دلیل آفساید، این گل را نپذیرفت.
در ادامه بازی باز هم متعادل شد و تیم میزبان هم تا اندازه ای پیش کشید اما در دقایق پایانی، بار دیگر این تیم بارسا بود که بر بازی مسلط شد و سرانجام در دقیقه 86 به گل چهارم رسید. آنسو فاتی که با پاس یوردی آلبا در سمت چپ صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت در عرض، با ضربه ای هوشمندانه، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد و در نهایت بازی با نتیجه 4-1 به پایان رسید.