صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اسپانیول 0-1 رئال؛ همشهری به داد بارسا نرسید

 اسپانیول 0-1 رئال؛ همشهری به داد بارسا نرسید

شاگردان زین الدین زیدان که هفته قبل به لطف نتیجه بهتر در دیدار رودررو با بارسا، به صدر جدول رسیده بودند، این هفته از توقف آبی و اناری ها مقابل سلتاویگو استفاده کردند و با پیروزی 1-0 برابر اسپانیول، اکنون با امتیاز برتری در صدر جدول جای گرفتند .
تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 3، روی حرکت خوب وو لِی، داردِر دروازه رئال را باز کند اما حضور به موقع دنی کارواخال، باعث شد تا این موقعیت تبدیل به گل نشود .
اما سرانجام در دقیقه 45، قفل دروازه اسپانیول باز شد. روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه و دفع ناقص مدافعان اسپانیول، توپ به بنزما رسید و او هم با یک پاس پشت پای عالی، کاسمیرو را در موقعیت گلزنی قرار داد و این هافبک برازیلی هم کار را تمام کرد تا نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود رئال به پایان برسد .
نیمه دوم را هم تیم میزبان بهتر آغاز کرد و در دقیقه 49، روی حرکت خوب ویکتور گامس، این وو لی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او چندان خوب نبود و کورتوا به راحتی توپ را مهار کرد .

حملات اسپانیول در وقت های اضافه بازی ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 3+90، روی ارسال کایری، مارسلو به اشتباه دروازه خودی را باز کند اما با خوش شانسی رئالی ها، توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت تا بازی با همان یک گل به سود کهکشانی ها به پایان برسد.