صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رسمی: برنامه جدید لیگ ملتهای یوفا اعلام شد

رسمی: برنامه جدید لیگ ملتهای یوفا اعلام شد

یوفا اعلام کرد تاریخ و برنامه رقابتهای جام ملتهای یوفا به دلیل بحران اپیدمی کرونا تغییر کرده است. این تغییرات توسط یوفا رسما ابلاغ شده .
یوفا رسما اعلام کرد که تاریخ برگزاری و برنامه رقابتهای جام ملتهای یوفا در قاره اروپا به دلیل شرایط ناشی از اپیدمی کووید19 تغییر کرده است. یوفا تغییرات ایجاد شده را به فدراسیونهای عضو خود ابلاغ کرده است .
جام ملتهای یوفا اولین دوره خود را در سال 2018 آغاز کرد و قهرمانی در این دوره به پرتگال رسید. یوفا حالا اعلام کرده که به دلیل شرایط ناشی از اپیدمی کرونا، در تاریخ برخی از بازی‌های مراحل گروهی این رقابتها که پیشتر اعلام شده بود تغییراتی بوجود آورده است .
یوفا در بیانیه خود آورده:" مرحله گروهی رقابتهای لیگ ملتهای یوفا 2020-2021 در ماه‌های سپتامبر، اکتبر و نوامبر سال 2020 و با تاریخهایی متفاوت برگزار خواهد شد. برنامه جدید رقابتها بعد از برگزاری جلسه کمیته اجرایی یوفا در روز چهارشنبه 17 جون تصویب شده بود ".
یوفا در ادامه بیانیه خود اشاره کرد:" بر اساس این تغییرات در پنجره بازی‌های ملی ماه‌های اکتبر و نوامبر، هر تیم به جای دو بازی، سه بازی خواد کرد. به این ترتیب مسابقات عقب‌افتاده پلی‌آف یورو2020 در تاریخ‌های 8 اکتبر و 12 نوامبر برگزار خواهد شد. مسابقات مرحله گروهی لیگ ملتهای یوفا هم در تاریخهای سوم، چهارم و پنجم و ششم، هفتم و هشتم سپتامبر، دهم و یازدهم و سیزدهم و چهاردهم اکتبر، چهاردهم و پانزدهم و هفدهم و هیجدهم نوامبر برگزار خواهد شد".