صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ستاره بایرن مونیخ؛ یک قدم تا اعتیاد به الکل!

ستاره بایرن مونیخ؛ یک قدم تا اعتیاد به الکل!

تونی کروس، ستاره سابق بایرن مونیخ در یک مقطع تمایل شدید به نوشیدن مشروبات الکلی داشته است .
بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان در سال 2012 شکستی تلخ و دراماتیک در خانه مقابل چلسی در ضربات پنالتی داشت و این نتیجه تاثیری منفی روی تونی کروس داشته است. هافبک فعلی رئال مادرید در مصاحبه همراه با برادرش در مورد تمایل شدید به مصرف مشروبات الکلی در آن مقطع سخن گفته است .
برادر تونی کروس گفت: "بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی در سال 2012 از شدت ناامیدی مشروبات الکلی می نوشیدیم و ما در آستانه انتقال به اورژانس قرار داشتیم. این کار خوبی نبود، اما حداقل دلیل برایش وجود داشت ."
در ادامه خود تونی کروس گفت: "به یاد دارم که جسی (همسر تونی کروس) گفت که ما اکنون نمی توانیم به دکتر زنگ بزنیم. تصور کنید اگر معلوم می شد که به دلیل نوشیدن زیاد مشروبات به اورژانس زنگ زده ایم.  راه دیگری برای کاهش درد شکست وجود نداشت. در پایان خودم مجبور شدم به اورژانس مراجعه کنم زیرا فکر می کردم نباید اجازه داد شرایط از این بدتر شود ."

تونی کروس همچنین به شبی دیگر که در کنار برادرش و استفان رینارتز، مدافع سابق بایر لورکوزن، اشاره کرد که در آنجا به نوشیدن الکل پایان داد. او گفت: "این تقصیر من بود که روز بعد احساس خوبی نداشتم. همان حرفی بود که زدم را به یاد دارم. با خودم گفتم نوشیدن الکل هیچ آینده خوبی ندارد. من آن شب نتوانستم به مشروبات الکلی نگاه کنم و به همین دلیل من آن را به طور کامل کنار گذاشتم."