صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لیورپول و جشن قهرمانی لیگ با پیراهن جدید

لیورپول و جشن قهرمانی لیگ با پیراهن جدید

تمرینات لیورپول به مدت دو هفته تعطیل شد و به بازیکنان گفته شده است که ادامه لیگ در ماه های می و جون پیگیری خواهد شد .
هفته پیش بود که اعلام شد لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده است. تمرینات لیورپول نیز از جمعه گذشته متوقف شد و تا سوم آپریل از سر گرفته نخواهد شد .
طبق ادعای اتلتیک، به بازیکنان لیورپول گفته شده است که ادامه لیگ برتر در صورت تعویق یورو 2020 به ماه های می و جون موکول خواهد شد و جالب اینکه در این صورت لیورپولی ها با پیراهن جدید خود جشن قهرمانی خواهند گرفت.
 قرارداد لیورپول با "نیوبالانس"، اسپانسر فعلی باشگاه تا اول جون اعتبار دارد و پس از آن قرمزها از پیراهن های نایکی استفاده خواهند کرد. لیورپول با 25 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در صدر لیگ برتر قرار دارد و تنها به دو برد برای قهرمانی نیاز داشت که رقابت ها به تعویق افتاد .
امروز در سوئیس قرار است در مورد تعویق یورو 2020 تصمیم گیری شود و اگر در نهایت این تورنمنت به سال بعد یا پاییز امسال موکول شود، لیگ های اروپایی فرصت خواهند داشت تا هفته های باقیمانده را در ماه های می و ژوئن برگزار کنند .
در این صورت لیورپول می تواند در ماه جون قهرمانی خود را جشن بگیرد و این کار را با پیراهن های نایکی جدید خود انجام خواهد داد. نایکی سالانه 30 میلیون پوند به لیورپول پرداخت خواهد کرد و بندهایی نیز در قرارداد گنجانده شده که این رقم را 20 درصد افزایش خواهد داد. لیورپول برای قهرمانی در لیگ قهرمانان 4 میلیون پوند، قهرمانی در لیگ و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان نیز 2 میلیون پوند از نایکی دریافت می کند.