صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فرمول جدید برای برگزاری یورو 2020 و لیگ قهرمانان

فرمول جدید برای برگزاری یورو 2020 و لیگ قهرمانان

لیگ های اروپایی پس از اپیدمی کرونا به حالت تعلیق در آمده اند و برگزاری یورو 2020 نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد اما برای نجات فصل اروپا، طرح جالبی پیشنهاد شده است.
به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر اروپا یوفا تصمیم به تعویق یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا گرفت.
وضعیت صعود 4 تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شده بود ولی این هفته باید 4 بازی دیگر برگزار می شد تا تکلیف 4 تیم دیگر هم مشخص شود.
همچنین به غیر از دو بازی اینتر-ختافه و سویا-رم، دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا هفته گذشته به انجام رسید و دور برگشت قرار بود پنجشنبه همین هفته برگزار شود ولی همه این بازی ها سه هفته به تعویق افتادند.
قرار است فردا در سوئیس در مورد نحوه ادامه برگزاری لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تصمیم گیری شود که البته این قضیه به ادامه رقابت های لیگ های مختلف اروپایی نیز وابسته است. در حال حاضر تمام لیگ های معتبر اروپایی به تعویق افتاده اند ولی این اراده وجود دارد که از اواسط بهار بار دیگر از سر گرفته شوند.
نشریه کوریره دلو اسپورت امروز از طرح فدراسیون فوتبال این کشور برای ادامه سری آ خبر داد. به این ترتیب که ادامه بازی ها از ماه می خواهد بود و در ماه ژوئن نیز به اتمام خواهد رسید.
کشوری مثل اسپانیا نیز که دیرتر از ایتالیا به قرنطینه عمومی رفت نیز چنین برنامه ای دارد و حالا همه منتظر تصمیم گری در مورد لیگ قهرمانان و لیگ اروپا هستند.