صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۱ حمل ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان و خونسردی عجیب در قضیه هازارد

زیدان و خونسردی عجیب در قضیه هازارد

زین الدین زیدان روز گذشته در نشست خبری بازی با لوانته عنوان کرد که هیچ برنامه خاصی در مورد هازارد برای بازی های سنگین پیش رو ندارد.
بسیاری معتقدند که با توجه به در پیش بودن سه بازی حساس در یک هفته پیش رو برای رئال مادرید، زیدان بهتر است به هازارد استراحت بیشتری بدهد اما سرمربی فرانسوی در نشست خبری خود این مساله را رد کرد.
زیدان گفت که در مورد هازارد هیچ برنامه خاصی ندارد و اینکه او پس از سه ماه ریکاوری مناسب به میادین برگشته و در فرم بسیار خوبی نیز به سر می برد.
هازارد پس از مدت ها مصدومیت هفته گذشته برابر سلتا 70 دقیقه در میدان بود. او در حالی زمین را ترک کرد که رئال 2-1 از حریفش پیش افتاده بود ولی دقیقه 85 گل تساوی را دریافت کرد.
رئال امشب باید در زمین لوانته به میدان برود. چهارشنبه شب در برنابئو میزبان سیتی از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است و یکشنبه آینده نیز در خانه میزبانی از بارسا را برعهده خواهد داشت. سه بازی حساس و سنگین که ممکن است برای بازیکنی مثل هازارد که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، سنگین باشد و ریسک مصدومیت او را تهدید می کند.
در نگاه اول، زیدان تمایلی برای استراحت دادن به هازارد ندارد و او را مهره مهم و تاثیرگذارش در این سه بازی می داند. خونسردی عجیبی که رئالی ها باید امیدوار باشند کار دست ستاره بلجیمی تیم شان ندهد.