صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۰ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رقم پیشنهادی عجیب تاتنهام برای جذب گرت بیل

رقم پیشنهادی عجیب تاتنهام برای جذب گرت بیل

دو روز پیش در برنامه ال چیرینگیتو فاش شد که سران دو باشگاه رئال و تاتنهام برای انتقال گرت بیل وارد مذاکره شده اند.
گرت بیل تابستان 2013 بود که با انتقالی 101 میلیون یورویی از تاتنهام به رئال، تبدیل به گران ترین فوتبالیست دنیا شد. او تا سال 2016 این رکورد را در اختیار داشت تا اینکه یونایتد با 105 میلیون یورو پل پوگبا را به خدمت گرفت.
بیل در طی این سال ها عملکردی پر نوسان در رئال داشته است. او در اغلب فینال های بزرگ برای رئال گلزنی کرده و یک مهره تاثیرگذار بوده ولی در دو سه سال اخیر جایگاه ثابت خود را از دست داده و به دلیل مشغولیت هایش در ورزش گلف، همواره مورد انتقاد اسپانیایی ها قرار داشته است. به اینها مصدومیت های متوالی بیل را نیز باید اضافه کرد.
بیل تابستان امسال تا مرز جدایی از رئال و رفتن به یک باشگاه چینی هم پیش رفت ولی رئال با رد پیشنهاد مالی چینی ها به بیل اجازه خروج نداد اما این روزها شایعات زیادی در مورد بازگشت او به تاتنهام منتشر شده است.
پس از افشای ملاقات سران رئال و تاتنهام برای انتقال بیل، شب گذشته در ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که دنیل لوی مالک تاتنهام برای جذب بیل پیشنهادی 30 میلیون یورویی به رئال ارائه داده است.
پیشنهادی بسیار پایین برای بازیکنی که کسی در توانایی های او شک ندارد.
رئال با این پیشنهاد مخالفت کرده است و حاضر نیست با رقمی کمتر از 80 میلیون یورو اجازه جدایی به بیل بدهد.
این شایعات در حالی مطرح می شوند که اخیرا ایجنت بیل گفته بود که این بازیکن قصد دارد تا سال 2022 و پایان قراردادش در رئال بماند.