صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۰ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

خرید برازیلی جدید رئال وارد اسپانیا شد

خرید برازیلی جدید رئال وارد اسپانیا شد

رینیر ژسوس پدیده 17 ساله برازیلی که فردا قدم در هجده سالگی خواهد گذاشت برای عقد قرارداد با رئال وارد مادرید شد.
دو هفته پیش بود که نشریه مارکا گزارش داد، باشگاه رئال مادرید بعد از مذاکراتی فشرده با فلامینگوی برازیل ، سرانجام موفق شده درباره جذب رینیر ژسوس، پدیده جوان برازیلی فلامینگو به توافق برسد و این پدیده 18ساله به زودی با قراردادی 30 میلیون یورویی راهی اسپانیا شده و پیراهن رئال را به تن خواهد کرد. مارکا نوشته بود که رئال برای کامل کردن قرارداد انتقال رینیر تا زمان رسیدن  او به هجده سالگی صبر خواهد کرد تا با فیفا به خاطر قوانین مربوط به جذب بازیکنان زیر سن قانونی با مشکل مواجه نشود. رینیر روز 19 جنوری(فردا) هجده ساله خواهد شد.
امروز نشریه آاس خبر داد که رینیر با پروازی فوری و اختصاصی وارد مادرید شده است تا آخرین مراحل انتقالش به رئال را نهایی کند. او در یک هفته گذشته در اردوی تیم المپیک برازیل حضور داشت و در انتظار برای سفر به اسپانیا بود.
طبق گزارش منابع نزدیک به رینیر او تست های پزشکی رئال را در برازیل پشت سر گذاشته و با ورود به اسپانیا در انتظار اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید است.
طبق ادعای آاس به دلیل در پیش بودن بازی تدارکاتی المپیک برازیل با پرو(فردا) احتمالا باید روز دوشنبه منتظر اعلام رسمی دو باشگاه ماند. رینیر در ابتدا راهی تیم دوم رئال خواهد شد و در صورت صلاحدید زیدان شانس بازی برای تیم اول را نیز خواهد داشت.