صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

صعود راحت اینتر در کوپا ایتالیا

صعود راحت اینتر در کوپا ایتالیا

اينتر با پيروزي 4-1 مقابل کالياري، به مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي جام حذفي ايتاليا صعود کرد.
شاگردان آنتونيو کونته که يکي از مدعيان اصلي قهرماني در رقابت هاي اين فصل سري آ هستند، در ديدار ديشب برابر کالياري کار سختي نداشتند و در نهايت به يک پيروزي پرگل رسيدند.
هنوز بازي جا نيفتاده بود که روي اشتباه مدافع کالياري، اينتر به گل رسيد. روي يک پاس رو به عقب اشتباه بود که روملو لوکاکو صاحب موقعيت شد و با يک ضربه دقيق، در ثانيه 21 بازي، اينتر را پيش انداخت.
برتري ميزبان بعد از اين گل ادامه پيدا کرد و بورخا والرو در دقيقه 22، اختلاف را به دو گل افزايش داد. روي ارسال نيکلا بارلا از سمت راست بود که توپ در مقابل دروازه به والرو رسيد و او هم با ضربه اي نه چندان محکم کار را تمام کرد.
نيمه اول با همين دو گل به پايان رسيد اما در ابتداي نيمه دوم، اينتر به گل سوم رسيد. اين بار هم روي يک ارسال از سمت راست توسط بارلا بود که لوکاکو با يک ضربه سر ديدني، اختلاف را به سه گل افزايش داد.
در دقيقه 72 کالياري يکي از گل هاي خورده را جبران کرد اما بازيکنان اين تيم اندکي به جبران نتيجه اميدوار شوند. روي يک ارسال بلند به محوطه جريمه اينتر بود که توپ با پشت پاي چري به اليوا رسيد و او هم با يک ضربه محکم دروازه اينتر را باز کرد.
اما اميدهاي تيم ميهمان براي جبران نتيجه با گل دقيقه 80 آندره آ رانوکيا از بين رفت. روي ضربه کرنر کريستيانو بيراگي بود که مدافع پيش تاخته اينتر بالاتر از مدافعان حريف ضربه سر را زد و حساب کار را 4-1 کرد.
نتيجه اي که تا پايان پابرجا ماند و اينتر به جمع 8 تيم پاياني راه پيدا کرد.