صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دردسر جدید نیمار برای پاری سن ژرمن

دردسر جدید نیمار برای  پاری سن ژرمن

نیمار ستاره برازیلی پی اس جی قصد دارد در هر دو تورنمنت فوتبالی مهم 2020، تیم ملی برازیل را همراهی کند.
امسال تیم ملی برازیل باید در دو رقابت فوتبالی مهم حضور یابد. اولی کوپا آمه ریکا که با میزبانی مشترک آرجانتاین و کلمبیا برگزار خواهد شد و دومی المپیک 2020 توکیو.
سلسائو به عنوان مدافع عنوان قهرمانی هر دو تورنمنت، یکی از شانس های اصلی قهرمانی خواهد بود و به طور قطع حضور نیمار می تواند این شانس را افزایش نیز بدهد.
نیمار شب گذشته و پس از دیدار برابر موناکو که با درخشش و گلزنی او همراه بود(تساوی 3-3) از تمایلش برای حضور در هر دوی این تورنمنت ها صحبت کرد و گفت:« بله؛ دوست دارم هم در کوپا آمه ریکا بازی کنم و هم در المپیک. 4 سال پیش وقتی در بارسلونا بودم نیز چنین درخواستی داشتم ولی آنها مخالفت کردند و من فقط در المپیک به میدان رفتم. باید در این مورد صحبت کنیم و ببینیم بهترین تصمیم چه خواهد بود.»
نیمار 4 سال پیش در مصاحبه با گلوبو اپورته و ضمن انتقاد از مخالفت سران باشگاه برای حضور او در کوپا و المپیک گفته بود:« وقتی الان که جوانم نباید در این دور تورنمنت بازی کنم پس چه زمانی قدرت این کار را خواهم داشت؟»
کوپا آمه ریکا اواخر خرداد شروع خواهد شد و افتتاحیه المپیک توکیو نیز سوم مرداد است؛ هرچند رقابت های فوتبال معمولا از چند روز قبل از افتتاحیه شروع می شوند.