صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رم 1-2 یوونتوس: سه امتیاز در 10 دقیقه

رم 1-2 یوونتوس: سه امتیاز در 10 دقیقه

یوونتوس در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 2-1 آ.اس رم را شکست دهد.
شاگردان مائوریتزیو ساری در این دیدار در همان 10 دقیقه ابتدایی با گل های مریح دمیرال و کریس رونالدو پیش افتادند و علی رغم گلزنی پروتی در نیمه دوم، بیانکونری توانست به سه امتیاز بازی برسد و به صدر جدول سری آ صعود کند.
یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 3 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال میرالم پیانیچ روی تیر دوم به دمیرال رسید و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.
در حالی که بازیکنان رم سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، این یوونتوس بود که در دقیقه 9 صاحب یک ضربه پنالتی شد. ناهماهنگی لوپز و ورتو باعث شد تا مدافع رم، دیبالا را در محوطه جریمه سرنگون کند و به این ترتیب، بیانکونری صاحب یک ضربه پنالتی شد. کریس رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دروازه بان، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا یووه 2-0 پیش بیفتد. در ادامه بازی متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود. در دقایق پایانی نیمه اول، بار دیگر حملات رمی ها شدت گرفت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب شد اما نتوانست از آنها استفاده کند.
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و اولین موقعیت جدی این نیمه، در دقیقه 54 نصیب مانچینی شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه یوونتوس پیدا نکرد.
سرانجام در دقیقه 67 بود که رمی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. روی ضربه سر اوندر، توپ به دست الکس ساندرو برخورد کرد و داور هم بعد از استفاده از VAR ، نقطه پنالتی را نشان داد. پروتی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.
رمی ها می توانستند خیلی زود به گل تساوی برسند اما ژکو نتوانست از ارسال خطرناک پروتی استفاده کند. در حالی که تیم میزبان به دنبال گل تساوی بود، یووه در دقیقه 79 توسط ایگواین به گل رسید اما داور به دلیل قرار داشتن مهاجم آرجانتاینی در آفساید، این گل را نپذیرفت.
در دقایق پایانی باز هم این رمی ها بودند که بیشتر روی دروازه حریف فشار وارد کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازهها عبور نکرد و بازی با برتری 2-1 یووه به پایان رسید.