صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بارسا 5-2 مایورکا: جشن توپ طلای ششم با هت تریک

بارسا 5-2 مایورکا: جشن توپ طلای ششم با هت تریک

بارسلونا با هت تریک لیونل مسی توانست در خانه با نتیجه 5-2 مایورکا را شکست بدهد.
مسی که هفته گذشته برای ششمین بار برنده توپ طلا شد، امشب با یک نمایش درخشان دیگر کمک کرد تا بارسا به یک پیروزی پرگل برسد و بار دیگر به صدر جدول لالیگا صعود کند.
تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل اول بازی رسید. تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که شروع مجدد عالی از تراشتگن، آنتوان گریزمان را در موقعیت تک به تک قرار داد و او هم با یک ضربه چیپ، کار را تمام کرد.
اما دو دقیقه بعد، این لیونل مسی بود که اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی پاس گریزمان بود که مسی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.
فشار حملات بارسا بعد از این گل نیز کاهش پیدا نکرد و در مقابل، این تیم میهمان بود که در دقیقه 35، روی اولین موقعیت جدی اش به گل رسید. پاس در عمق سالوا سویا در محوطه جریمه بارسا به بودیمیر رسید و او هم با یک ضربه عالی، کار را تمام کرد.
بازیکنان بارسا خیلی زود به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 41، به گل سوم رسیدند. روی یک حمله سریع بود که بار دیگر مسی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق و بی نقص، حساب کار را 3-1 کرد.
اما این هم پایان کار بارسا در نیمه اول نبود و در دقیقه 43، سوارز اختلاف را به سه گل افزایش داد و به این ترتیب، نیمه اول با حساب 4-1 به سود آبی و اناری ها به پایان رسید.  
نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان مایورکا هم پیش کشیدند تا اینکه توانستند در دقیقه 64 به گل دوم برسند. روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با توپ با ارسال فران گامز در مقابل دروازه بارسا به بودیمیر رسید و او هم با یک ضربه سر محکم کار را تمام کرد.
در دقایق پایانی بار دیگر بارسا بر بازی مسلط شد و سرانجام این تیم در دقیقه 83 به گل پنجم رسید. روی یک حرکت تیمی عالی بود که توپ با پاس سوارز به مسی رسید و او هم با یک ضربه پای چپ تماشایی، توپ را به طاق دروازه رینا کوبید. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 5-1 بارسا به پایان رسید.