صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لاتزیو3-1 یوونتوس: هدیه پایتخت‌نشین‌ها به اینتر

لاتزیو3-1 یوونتوس: هدیه پایتخت‌نشین‌ها به اینتر

یوونتوس در دیداری حساس از هفته پانزدهم سری آ مقابل لاتزیو با نتیجه 3-1 شکست خورد و فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد.
بعد از تساوی شب گذشته اینتر مقابل رم، یوونتوسی ها این فرصت را داشتند که به صدر جدول صعود کنند اما لاتزیو با ارائه یک نمایش خوب، توانست یووه را در هم بکوبد و به این ترتیب صدر جدول در اختیار اینتر ماند. دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در ادامه این یوونتوسی ها بودند که بیشتر بر بازی تسلط داشتند و سرانجام در دقیقه 25 به گل رسیدند. این بار هم این دیبالا بود که یک حرکت خوب را از سمت راست آغاز کرد و ارسال او به دهانه دروازه را کریس رونالدو با یک بغل پای ساده تبدیل به گل کرد.
در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با برتری یوونتوسی ها به پایان خواهد رسید، تیم میزبان در وقت های تلف شده توانست به گل برسد. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال فیلیپه لوئیز روی تیر دوم به لوئیس آلبرتو رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد. نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند ولی لاتزیو در دقیقه 74 به گل دوم رسید. ارسال عالی لوئیس آلبرتو به پشت مدافعان یووه را میلینکوویچ ساویچ به زیبایی کنترل کرد و با یک ضربه پای چپ بی نقص، حساب کار را 2-1 کرد.
دو دقیقه لاتزیو صاحب یک ضربه پنالتی شد. کوره آ که با پاس ایموبیله صاحب موقعیت شده بود، با خطای شزنی سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. ایموبیله پشت ضربه قرار گرفت اما هم ضربه اول و هم ضربه برگشتی او را شزنی دفع کرد تا یوونتوس در بازی بماند.
در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند و سرانجام در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده، این لاتزیو بود که به گل سوم رسید.
روی یک حمله خطرناک بود که ابتدا لاتزاری با شزنی تک به تک شد اما دروازه بان یووه موقف تر بود ولی توپ برگشتی را فیلیپه کایسدو با یک شوت غیرقابل مهار تبدیل به گل کرد تا بازی با نتیجه 3-1 به سود لاتزیو به پایان برسد.