صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جایزه پای طلا به لوکا مودریچ رسید

جایزه پای طلا به لوکا مودریچ رسید

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید جایزه معتبر پای طلای 2019 را به خود اختصاص داد. این جایزه هر سال به موفقترین بازیکنان بالای 29سال اهدا میشود.
لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید و برنده سابق توپ طلا، به موناکو سفر کرد تا جایزه پای طلای 2019 خود را دریافت کند. این جایزه هر ساله به موفقترین بازیکن بالای 29سال اهدا میشود.
مودریچ با دریافت این جایزه هفدهمین بازیکنی شد که تا کنون صاحب پای طلا شده است. اولین جایزه پای طلا در سال 2003 به روبرتو باجو اسطوره ایتالیایی اهدا شده است. باجو آن زمان در تیم برشا که در سری آ حضور داشت بازی میکرد.مودریچ در یک گفتگو با روزنامه اسپانیایی مارکا درباره دریافت این جایزه هم صحبت کرد و گفت:" دریافت جایزه پای طلا برای من یک افتخار است".
مودریچ در ادامه صحبتهایش با مارکا گفت:" من این روزها در بهترین سطح ممکن کار میکنم و این را در بازی قبلی رئال مقابل آیبار نشان دادم. ما تا پایان سال جاری میلادی هفت بازی مهم دیگر داریم و سعی میکنیم در این بازیها به خوب کار کردنمان ادامه بدهیم".
جایزه پای طلا در سال 2016 به جیانلوئیجی بوفون، در سال 2017 به ایکر کاسیاس و در سال گذشته یعنی سال 2018 به ادینسون کاوانی تعلق گرفته است.