صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

منچستریونایتد، گزینه اول جذب ستاره ملی‌پوش هالندی

منچستریونایتد، گزینه اول جذب ستاره ملی‌پوش هالندی

درحالیکه جدال بین باشگاههای انگلیسی برای جذب ممفیس دیپای، ستاره هلندی لیون ادامه دارد گفته میشود که منچستریونایتد بیشترین شانس را برای به خدمت گرفتن او دارد.
درحالیکه در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره انتقال احتمالی ممفیس دیپای، ستاره هلندی باشگاه لیون به تاتنهام مطرح شده، جونینیو، مدیر ورزشی باشگاه فرانسوی اعلام کرد که باشگاه منچستریونایتد بیشترین شانس را برای جذب دیپای دارد.
دیپای در جنوری2017 منچستریونایتد را ترک کرد تا راهی لیون شده و در لوشامپیونا بازی کند. دیپای پیش از آن به مدت 18 ماه در اولدترافورد حضور داشت که البته در این مدت روزهای سختی را سپری کرده بود. با وجود ناکامی در لیگ برتر، دیپای در لوشامپیونا درخشید و به یکی از ستارههای درخشان لیگ فرانسه تبدیل شد تا چندین باشگاه بزرگ اروپایی برای به خدمت گرفتنش صف بکشند.
با اینکه در روزهای اخیر گفته میشود تاتنهام به زودی با قراردادی 64 میلیون دلاری دیپای را جذب خواهد کرد، جونینیو، مدیر ورزشی لیون میگوید شانس منچستریونایتد برای جذب او از همه گزینهها بیشتر است. ممفیس دیپای تا سال 2021 با لیون قرارداد دارد ولی همانطور که جونینیو به خبرنگاران گفته با توجه به علاقه بسیار زیاد باشگاههای دیگر به ستاره هالندی، راضی کردن او به تمدید قراردادش بسیار دشوار خواهد بود.