صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ایبار 0 - 4 رئال مادرید؛ گلباران کردن مزه داده

ایبار 0 - 4 رئال مادرید؛ گلباران کردن مزه داده

رئال مادرید موفق شد با ارائه نمایشی مقتدرانه با چهار گل ایبار را مغلوب کند.
رئال مادرید که در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته و چند روز قبل موفق شد در لیگ قهرمانان نیز با شش گل مقابل گالاتاسرای به پیروزی دست یابد، شنبه شب نیز کار دشواری برای غلبه بر ایبار نداشت و همان نیمه اول کار حریف را تمام کرده و در نهایت 0-4 ایبار را شکست داد.
اما در دقیقه 17 رئال مادرید به گل اول دست یافت. ضربات والورده و مودریچ در شلوغی محوطه توسط مدافعان ایبار دفع شد و در نهایت کریم بنزما موفق شد با ضربه ای زمینی از گوشه محوطه دروازه را باز کند.
اما حملات رئال مادرید ادامه یافت و این تیم دو دقیقه بعد به گل دوم رسید. با متوقف شدن ادن هازارد در  محوطه، کهکشانی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که سرخیو راموس آن را تبدیل به گل کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 29 این بار لوکاس واسکز در محوطه متوقف شد و رئال مادرید یک بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد که این بار کریم بنزما با نواختن ضربه ای خلاف جهت موفق به گلزنی برای تیمش شد. در لحظات پایانی نیمه اول و روی ارسال کوته، انریخ می توانست یکی از گل های رئال مادرید را پاسخ دهد، اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-3 رئال مادرید به اتمام رسید. در همان ابتدای نیمه دوم ادن هازارد با حرکتی انفرادی می توانست گل چهارم را به ثمر برساند، اما مدافعان ایبار با حضور به موقع اجازه این اتفاق را به وی ندادند.
اما حملات رئال مادرید ادامه یافت و این تیم در دقیقه 59 به گل چهارم دست یافت. پاس به بیرون مودریچ با ضربه تماشایی فدریکو والورده وارد دروازه ایبار شد.
در نهایت نیمه دوم کم هیجان این دیدار نیز به اتمام رسید و رئال مادرید با ارائه نمایشی فوق العاده در 45 دقیقه نخست با چهار گل ایبار را مغلوب کرد.