صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

خطر حذف از لیگ قهرمانان در کمین بارسلونا

خطر حذف از لیگ قهرمانان در کمین بارسلونا

هرچند بارسا پس از تساوی سه شنبه شب برابر اسلاویا پراگ همچنان صدرنشین گروه خود است اما همچنان خطر نرسیدن به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان این تیم را تهدید می کند.
به نقل از آاس، بارسا سه شنبه شب در نیوکمپ برابر اسلاویا با تساوی بدون گل متوقف شد.
آبی اناری ها هشت امتیازی هستند و صدرنشین گروه اما برتری بر اسلاویا تا حدود زیادی کار صعود این تیم را مسجل می کرد. پس از بارسا این تیم بروسیا دورتموند است که با هفت امتیاز در رده دوم قرار دارد و اینتر با 4 امتیاز سوم است.
بارسا 27 نوامبر(6 قوس) در نوکمپ باید به مصاف دورتموند برود. نتیجه اگر پیروزی باشد، بارسا اولی خود را قطعی کرده و یک هفته زودتر صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مسجل می شود اما هر نتیجه ای غیر از پیروزی، کار صعود را به اما و اگر خواهد کشاند.
اگر بارسا برابر دورتموند متوقف شود، با 9 امتیاز به روز پایانی و جدال با اینتر در سن سیرو می رسد. اگر اینتر در هفته پنجم بر اسلاویا پیروز شده باشد، با هفت امتیاز این شانس را خواهد داشت تا در صورت برتری برابر بارسا 10 امتیازی شده و بالاتر از این تیم قرار بگیرد. پیروزی دورتموند در روز پایانی بر اسلاویا نیز حکم حذف بارسا را امضا خواهد کرد. اگر بارسا از دورتموند شکست بخورد، برای صعود باید در روز آخر برابر اینتر حداقل به یک تساوی دست یابد تا به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شود. با این اوصاف بارسا به نوعی محکوم به پیروزی بر بروسیا دورتموند خواهد بود تا راه هرگونه تردید را ببندد.