صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال در تدارک پیشنهاد نجومی برای ستاره سیتی

رئال در تدارک پیشنهاد نجومی برای ستاره سیتی

رئال مادرید قصد جذب رحیم استرلینگ را دارد و برای این مهم حاضر است گرت بیل را نیز به سیتی واگذار کند.
طبق ادعای شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس، باشگاه رئال مادرید خود را آماده ارائه پیشنهادی به منچسترسیتی برای معاوضه گرت بیل با رحیم استرلینگ در تابستان آینده میکند و حاضر است برای به خدمت گرفتن این مهاجم انگلیسی در کنار بیل، 70 میلیون پوند هم بپردازد.
طبق اطلاعاتی که اسکای اسپورتس به دست آورده، قرار است نمایندگان باشگاه رئال مادرید ماه آینده به انگلیس سفر کنند تا بازی استرلینگ را در تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل تیم مونتهنگرو ببینند و حتی بازی وی در دیدار خارج از خانه سهشیر مقابل کوزوو را هم از نزدیک دنبال خواهند کرد و پس از آن رئال در خصوص جزئیات پیشنهادش به منچسترسیتی بابت جذب این بازیکن تصمیمگیری خواهد کرد.
مدیر برنامههای رحیم استرلینگ تابستان اخیر با خوسه آنخل سانچس، مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید دیداری داشته و طرفین برسر انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو بحث و تبادل نظر کردهاند، هر چند در نهایت به نتیجهای در این خصوص نرسیدند. فلورنتینو پرز رئیس رئال میداند که اگر نسبت به جذب استرلینگ دیر اقدام کند، ارزش این بازیکن از 150 میلیون پوند کنونی، فراتر خواهد رفت و کارشان برای جذب او سختتر خواهد شد.
در سوی دیگر گفته میشود پپ گواردیولا علاقهای برای به خدمت گرفتن گرت بیل 30 ساله ندارد، بازیکنی که مصدومیتهای پیاپیاش او را از فرم ایدهآل خارج کرده و قیمتش در بازار نقلوانتقالات کاهش پیدا کرده است. طبق گزارشهای منتشر شده باشگاه رئال مادرید قصد دارد بال ولزی خود را در پایان فصل در لیست فروش بگذارد.
گفته می شود مدیران باشگاه منچسترسیتی قصد تمدید قرارداد رحیم استرلینگ را دارند، بازیکنی که این فصل در 15 بازی از رقابتهای مختلف فصل جاری 13 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل به همتیمیهایش داده است.
باشگاه منچسترسیتی قصد دارد با ارائه قرارداد جدید، دستمزد استرلینگ 24 ساله را از 300 هزار پوند در هفته به 450 هزار پوند در هفته برساند و او را برای طولانیمدت در اختیار داشته باشد.